Премини към съдържанието
ka55

Прозорец преди старт и стоп на УиндоусХР

Препоръчан отговор

Здравейте,

Появи ми се един досаден прозорец с падащо меню и трябва да мина през него за да стартирам,изключа илида рестартирам РС.Сигорно съм я вкарал без да искам.А сега незнам как да я махна за да се появят 3-те БУТОНА /пуск,стоп и рестарт./

Ако някой знае как -ПОМОГНЕТЕ ми.

Поздрави:ка55undefined

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Появи ми се един досаден прозорец с падащо меню и трябва да мина през него за да стартирам,изключа илида рестартирам РС.Сигорно съм я вкарал без да искам.А сега незнам как да я махна за да се появят 3-те БУТОНА /пуск,стоп и рестарт./

Поне името не можеш ли да кажеш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,

сменил си начина по който се логваш. преминал си към класическият начин. получава се най - често когато: 1. си преминал от WORKGROUP към DOMAIN. 2. инсталирал си драйвери на ATI + .NET framework

решение: Control Panel>User Accounts> Change the way Users Log in

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е както казва altoas...

Другия вариант е да се направи от регистрите:

Start => run => regedit => намираш My Computer => \HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS NT\CURRENT VERSION\WINLOGON => LOGON TYPE (вдясно) и променяш стойността му на 1

screenshots2logonud5.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хм.. доста интересно.. мерси за трикчето :yanim:.. знаеш ли коя е командата да пусна директно User Accounts през run.. control ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
сменил си начина по който се логваш. преминал си към класическият начин. получава се най - често когато: 1. си преминал от WORKGROUP към DOMAIN. 2. инсталирал си драйвери на ATI + .NET framework

решение: Control Panel>User Accounts> Change the way Users Log in

БЛАГОДАРЯ човече всичко се оправи.Щеодаря едно питие в твоя чест!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.