Премини към съдържанието
Shrek

Баща гръмна дете, скарало се с неговото отроче

Препоръчан отговор

0000040226-article.jpg

Дете на 10 години е било простреляно с въздушна пушка в рамото от 35-годишен мъж пред бл.265 в столичния квартал ”Обеля”, съобщиха от МВР. Детето е откарано в "Пирогов", няма опасност за живота му. Стрелецът - 35-годишния К.Д. е задържан с полицейска мярка за 24 часа в столичното Девето РПУ. Според първоначалната информация детето играело със свой връстник, с когото се скарали. Едното повикало "на помощ" баща си, който прострелял другото дете с пушка.

Dnes.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ненормалните се увеличават застрашително с всеки изминал ден...Става страшно...голям педагог...ПУШКА angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С всеки изминал ден хората в тази страна все повече се побъркват.Това да стреляш по дете е пълно безумие angry.gif .Не знам как щеше да се почувства стрелеца,ако това се бе случило на неговото момче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората направо откачат... вече не знам какво се случва... :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време подобно нещо се беше случило в ОУ "Св. Климент Охридски" гр. Бургас....Хората не си вземат поука.Но все пак това са първоначални данни.В това училище аз напълно оправдавам случилото се.Нека да видим официалните данни.пък после да обсъждаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Преди време подобно нещо се беше случило в ОУ "Св. Климент Охридски" гр. Бургас....Хората не си вземат поука.Но все пак това са първоначални данни.В това училище аз напълно оправдавам случилото се.Нека да видим официалните данни.пък после да обсъждаме.

Каквито и да са данните това не оправдава използването на пушката от родител който трябва да бъде за пример все пак...Вярно е че всеки обича саморазправата (не се разчита на органите на които е поверена тази задача) но не е това начина!

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквито и да са данните това не оправдава използването на пушката от родител който трябва да бъде за пример все пак...Вярно е че всеки обича саморазправата (не се разчита на органите на които е поверена тази задача) но не е това начина!

А трябва ли всяка вечер дъщеря ти.която има леки психични отклонения.да се прибира синя.удряна от своите връсници?!?Така е било цяла учебна година за това момиче.Момиче.което на никото не причи.Тя дори е много забавна и лъчезарна.Никои не е успял да ги спре-нито училището.нито родителите на тези деца(които са с толкова акъл колкотто и децета им).Накрая на бащато ми е писнало и е взел нещата в свой ръце... http://www.dnes.bg/article.php?id=33786 http://www.standartnews.com/bg/article.php...;article=181275

Отностно този случай.... на бащата 10г. затвор ще са му малко.но нека да излязат официалните данни.

Редактирано от kai_99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно ето за такива новини говорих (къде съм говорил можеш да видиш тук), че трябва да бъдат забранени!

kai_99, много повече трябва да му лепнат на тоз'... Дори да е било така както казваш ти, никой няма право да отнема чужд живот, още по малко пък на дете! Подобно взимане на нещата в свои ръце е крайно противопоказно за всекиго... Добре поне че детето е живо (и ще бъде здраво)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Точно ето за такива новини говорих (къде съм говорил можеш да видиш тук), че трябва да бъдат забранени!

kai_99, много повече трябва да му лепнат на тоз'... Дори да е било така както казваш ти, никой няма право да отнема чужд живот, още по малко пък на дете! Подобно взимане на нещата в свои ръце е крайно противопоказно за всекиго... Добре поне че детето е живо (и ще бъде здраво)...

http://www.dnes.bg/article.php?id=33786 Той не е стрялял.Просто ги е предопредил да оставят дъщеря му на мира.заразлика от някои други.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не знам как щеше да се почувства стрелеца,ако това се бе случило на неговото момче.

Щеше да простреля не само другото дете, а и баща му, майка му, братя и сестри. Бас държа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, и ние сме се били като малки, и аз съм яла бой, ама баща ми не е гърмял никого, камо ли деца... angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И моя баща не е гърмял по кварталните дечурля, когато ме свалиха от колелото, счупиха ми го, съдраха ми тениската и ми нашариха гърба с коприва и пръчки. И все пак...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затова и светът ни загива. Много хора, които Знаят, които са "Надарени" са ни го казвали,но кога един горд и нагъл ХУМАНОИД!!! ще се вслуша в такова предупреждение??? sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма оправдание за бащите на малтретираните деца ....... а за бащите на дебилчетата, които са всъщност виновни - те са допуснали децата им да се превърнат в насилници от най-малка възраст. На тях трябва да им се търси отговорност - защото тук, ако детето направи нещо такова, родителите отиват на съд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.