Премини към съдържанието
Shrek

Съседка съди Ромео за калпаво изнасилване

Препоръчан отговор

Провалил се мераклия е изправен на подсъдимата скамейка за некадърно изнасилване. Посрамилият се в леглото Ромео се озовал в съдебната зала, след като не могъл да довърши насилствен акт с комшийката си. Завалията бил на литър кайсиева ракия и в пълна невъзможност да се докаже като мъж. Потърпевшата Марийка била нападната от съседа си по късна доба и след як запой. Изоставената само с раздърпване и късане на дрехи жена се развикала и събрала в жилището си всички комшии и те заловили злосторника. Въпреки това не подала оплакване в полицията, а това сторила зълва й. Първоначално Марийка признала за насилието, но после оттеглила показанията си. Казала, че се разбира отлично с комшията и че отдавна другаруват, но никога не са били любовници. Следователят постановил прекратяване на предварителното производство, отчитайки в доклада си като фатална грешка на извършителя яката почерпка. Прокурорът по делото обаче сметнал, че все пак е направен опит за престъпление, и изпратил Ромео на съд. Случаят бе изваден от съдебните архиви наскоро от магистратите и в момента се предава по електронните пощи сред прокурорите в страната като един от най-големите съдебни кодоши. Под постановлението на следователя има подпис, но липсва печат, обясниха от пернишката прокуратура. Обвинителите не смятат да нищят дали случаят е достоверен, но искрено се забавляват със смешната история на несбъднатия изнасилвач.

в-к Стандарт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз трябва да почна да съдя зя калпаво еб*не.

Какво е това пет минути, с две, три лашкания, с малка пишка дето не усещаш вътре ли е или вън и после те оставят незадоволене, в лошия случай и подмокрена, често пъти от собствените си фантазии, а не от реална дейност.

Редактирано от RA4NA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е това пет минути, с две, три лашкания, с малка пишка дето не усещаш вътре ли е или вън и после те оставят незадоволене, в лошия случай и подмокрена, често пъти от собствените си фантазии, а не от реална дейност.

Ако тръгнем да се съдим по този повод. Мъжете свободно разхождащи се по улицата ще изчезнат. biggrin.gif

Редактирано от dindi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

браво! ;):wors: значи все свесни ги намираш..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако тръгнем да се съдим по този повод. Мъжете свободно разхождащи се по улицата ще изчезнат. biggrin.gif

Скъпа, просто ще се отървем от безполезните твари, които освен да мрънкат и да се хвалят друго не могат.

Като не могат едно качествено еб*не да направят - да ходят по дяволите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Море да те лашна та сълзи да ти текнат.

Естествено се майтапя-аз съм моногамен !

Ракията не е добър съветник за мъжа. И аз и всички мъже сме се излагали,а често и "изхвърляли".

Мисля,че вина има най-вече зълвата и то от завист .

Всичко в края на краищата си идва на място,щом става въпрос за региона на Перник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ракията не е добър съветник за мъжа. И аз и всички мъже сме се излагали,а често и "изхвърляли".

Мисля,че вина има най-вече зълвата и то от завист .

Всичко в края на краищата си идва на място,щом става въпрос за региона на Перник.

Мда, и аз съм съгласна, че след много алкохол мъжете не се предстват както обикновено, или поне тези, с които аз съм имала "вземане-даване" . Друго си е на трезва глава или само на по чашка ;) да си знае какво прави. Пък чак съд заради секс...хайде сега, нямат ли си друга работа? А тези даже и секс не са правили biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Скъпа, просто ще се отървем от безполезните твари, които освен да мрънкат и да се хвалят друго не могат.

Като не могат едно качествено еб*не да направят - да ходят по дяволите.

Съгласна да изтребим некъдърниците и заоставим само качествената стока biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това говори много лошо за тебе, щом повечето те претупват на две на три значи е колкото да си изпразнят кайсиите , защо да се напъват да хабят сили като може да им застане веднага след теб по качествена стока а там трябва да се представят на ниво. За посредствени никой не си дава зор. Така че не търси вината в мъжете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Съгласна да изтребим некъдърниците и да оставим само качествената стока biggrin.gif

Само пресметни колко е качествената стока и ще те заболи глава от ужас - толкова малко че и една двадесета от жените в България няма да са задоволени, да не говорим за редовен полов живот :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

izabel1, евала, баце.

Не е луд този, който яде баницата, а този който му я дава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Съгласна да изтребим некъдърниците и заоставим само качествената стока biggrin.gif

Диди, нидей така, че лошо ще стане... Жените в България са с 300,000 повече,

като сложиш към това броя на гейовете и най-обикновените педерасти (чиято

бройка напоследък много нарасна), а сега като махнеш и неособено способните,

то ще остане един мъж на двадесет жени бре...

Тогава няма да искате моногамен мъж, а такъв който ще си делиш с не повече

от 7-8 каки. А тогава ти гарантирам, че редовният ти полов живот ще се сведе

до веднъж месечно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мале :speak: Ами аз започна да водя дела за калпаво е..ане срещу жени-докъде ще я докараме?

Ами разните му флиртаджийки,с които се л,игавиш цяла вечер,натопорчиш се като мотовила,а накрая тя избяга или ти каже-съжалявам,но не мога да го направя сега :angry:

или пък седите в киното1 час да се лигавите, 2 часа ръката ти е в гащите и,а накрая тя да ти каже-не мога да правя секс с тебСлед като ти е олигавила пръстите поне 5 пъти....?!

Да водим ли дела и ние,мъжете? :Pbiggrin.gif

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
мале :wors: Ами аз започна да водя дела за калпаво е..ане срещу жени-докъде ще я докараме?

Ами разните му флиртаджийки,с които се л,игавиш цяла вечер,натопорчиш се като мотовила,а накрая тя избяга или ти каже-съжалявам,но не мога да го направя сега :clap:

или пък седите в киното1 час да се лигавите, 2 часа ръката ти е в гащите и,а накрая тя да ти каже-не мога да правя секс с тебСлед като ти е олигавила пръстите поне 5 пъти....?!

Да водим ли дела и ние,мъжете? :Pbiggrin.gif

Мале ,Док, утрепа рибата biggrin.gif . Ама на теб така ли ти се измъкват? А на мен ми се е случвало да излизам няколко пъти с човек и да го чакам да ме целуне, пък той се мота, та се налага аз да взимам нещата в свои ръце. И аз ли трябваше да го съдя :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С две ръце гласувам :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:wors: Адски радикално и незряло . Просто ги научете...и ще ви излязат сметките :wors:

П.П. Няма средно положение. Изнасилиш я като хората и си вътре, изложиш се - пак същото. Няма угаждане. Като са ги крадяли навремето дали е било пак така трудно :)

Редактирано от nikolaijelev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя Ромео (първия цигански рапЪр се наричаше) същия манго ли е който одеве го даваха по Нова телевизия в "Отечествен Фронт" ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе нема ли за вас лиз-близ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питоне къде си се набутал в тези архиви на форума ?
И тук ли ще опипваш почвата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.