Премини към съдържанието
lAntriX

Проблем с DVD записвачката - записва, но не чете

Препоръчан отговор

Значи проблема ми е следния:

Моята dvd записвачка не иска да чете дискове от всякакъв вид (cd,dvd) Това,което ме удивлява е,че може да записва т.е. може да записва,но неможе да чете :P

Някакви идеи?

Редактирано от stanley56
    2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моята dvd записвачка не иска да чете дискове от всякакъв вид (cd,dvd) Това,което ме удивлява е,че може да записва т.е. може да записва,но неможе да чете :P

Някакви идеи?

Пробвай с оригинални сд-та,например драйвери за дъно или видео карта,ако пак не става - връщай я в сервиза(ако е гаранционна). Пробвай и да смениш IDE кабела и IDE канала,пробвай и на Slave ако е Master или обратното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моята dvd записвачка не иска да чете дискове от всякакъв вид (cd,dvd) Това,което ме удивлява е,че може да записва т.е. може да записва,но неможе да чете :)

Някакви идеи?

е*ала ти се е четящата част на главата. ако не е в гаранция ползвай само RW функцията. ако не е също в гаранция, можеш да я почистиш, даже има статия за това как да я направиш, погледни в борда със статийте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости Conroe

Ако е в гаранция- възползвай се, ако не е първото което може да направиш е да почистиш оптиката- прочети това. Но е добре да кажеш за каква записвачка става на въпрос- марка, модел ;) Във форума има доста подобни теми за проблеми със записвачки- поразрови се и виж дали ще са ти от полза cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.