Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Честит Рожден ден, и от мен! Здраве, щастие и истински приятели, ти пожелавам! Пък празника, ако не го прекараш както искаш или го направи незабравим за сметка на това, или се напий, за да не помниш нищо! : )

Редактирано от nihilistka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден.Много здраве,щастие,успехи в любовта,работата....:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Многая лета, Тамвайчо :gift: Пожелавам ти много нови локомотиви, здрави линии, добър екип, безпроблемни пътувания, удоволствие и удовлетворение от работата и живота, както и нещо лично - жената, която толкова обичаш да се върне при теб! Наздраве и успех! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аре ватмане,жив и здрав. И ако имаш некви проблеми с локомотивите обаждай се...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, приятели! Толкова много честитки и толкова хубави пожелания не съм получавал никога. Прочетох ги и се разревах (по-чувствителен съм отколкото трябва). На рождения си ден вчера бях съвсем сам. Не съм пийнал даже и чаша бира.

Обещавам след две седмици да ви почерпя (ще измисля как). Няма да забравя, и вие не забравяйте.

Благодаря ви още веднъж!

Обичам ви!! :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали сме хора, пък и приятели! ; ) То май тук сме по-истински такива, отколкото извън форума се отнасят с нас... И за да съм напълно права, ще почакам края на деня, за да видя дали вчерашния твой ден, ще бъде днешен мой : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден Tramway

и от мен с мъничко закъснение, пожелавам много усмивки и успехи, както и много любов...

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден Tramway

и от мен с мъничко закъснение, пожелавам много усмивки и успехи, както и много любов...

Публикувано изображение

Благодаря ти, ангелче! Закъснението не е важно, важно е че си се сетила за мен! Трогна ме и пак ми се намокриха очите... Тъжното настроение от самотния рожден ден ми се изпари благодарение на вас.

Въобще страхотна компания се е събрала тук. Все повече ви обичам, макар и да не ви познавам лично. Какво ли ще е ако се запознаем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я сипвай веднага бирата и наздраве ;)

Ей сия си дигам гащите и излизам да пийна 2-3-5-6-10-15 бирцока - ледени, умряли от студ, направо еликсир след обилния сех, на който бях подложен до преди малко. Утре дано да успея да се кача на машината, че са й много високи стъпалата.... Гледай новините вечерта, ако съобщят за железопътна катастрофа по 2-ра линия, да не се учудваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, приятели! Толкова много честитки и толкова хубави пожелания не съм получавал никога. Прочетох ги и се разревах (по-чувствителен съм отколкото трябва). На рождения си ден вчера бях съвсем сам. Не съм пийнал даже и чаша бира.

Обещавам след две седмици да ви почерпя (ще измисля как). Няма да забравя, и вие не забравяйте.

Благодаря ви още веднъж!

Обичам ви!! :)

(За) Пиене с добра компания никога не се забравя, какво ще кажете за 15 септември да направим една сбирчица? Ей тъй на, че после съм на даскало, примерно, и няма как да стане Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден и от мен, макар и на патерици. Желая ти добра компания за всяка ситуация Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

(За) Пиене с добра компания никога не се забравя, какво ще кажете за 15 септември да направим една сбирчица? Ей тъй на, че после съм на даскало, примерно, и няма как да стане Публикувано изображение

YES! YES!

15 септември е една много хубава дата, събота е, още повече че май ще съм свободен (ако не, ще си наглася графика тъй, че да се освободя). Ще се почерпим едно хубаво и ще си изкараме чудесно. Дай предложение къде и в колко часа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей,ама ти рожден ден ли си имал :speak: леле,моят влак е закъснял ужасно Публикувано изображение

Честито,машинисте!Жив и здрав,пътят да ти прав,и никога да няма отчаяние!

Нека животът ти от тук нататък протича безаварийно и щастливо! Публикувано изображение

Извинявай за закъснението,но чак сега видях за какво иде реч Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей,ама ти рожден ден ли си имал :speak: леле,моят влак е закъснял ужасно Публикувано изображение

Честито,машинисте!Жив и здрав,пътят да ти прав,и никога да няма отчаяние!

Нека животът ти от тук нататък протича безаварийно и щастливо! Публикувано изображение

Извинявай за закъснението,но чак сега видях за какво иде реч Публикувано изображение

Thank you, doctor! Не се притеснявай за закъснението, при тез намаления, дето никнат като гъби, и при масовата практика да караме с образец 2А, да закараш влак навреме е нечувано и невиждано събитие.

Мерси за пожеланията! Забравил си да пишеш "и кнора да ти е корав", ама той и без туй си е такъв. Кога и къде ще пием? В Сф или в Пл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.