Премини към съдържанието
prosvetlen

Проблем с изчезнал акаунт на администратор при Windows XP

Препоръчан отговор

здр.Имам следният проблем вчера си направих нов усер акаунт на компа и като го рестартирах ми изчезна акаунта администратор и не ми дава да си избирам дали да е администратор или новият акаунт а направо ме пуска с новия акаунт и сега всичко от администратор ми е изчезнало във новият няма нищо.Как може да си го направя да избирам дали да е администратор дали новият акаунт.Под сафе моде ми дава да си избирам но под нормален не става.А и систем рестора ми е бил изклучен и немога да си върна компа назад.ПЛС помагаите благодаря предварително

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здр.Имам следният проблем вчера си направих нов усер акаунт на компа и като го рестартирах ми изчезна акаунта администратор и не ми дава да си избирам дали да е администратор или новият акаунт а направо ме пуска с новия акаунт и сега всичко от администратор ми е изчезнало във новият няма нищо.Как може да си го направя да избирам дали да е администратор дали новият акаунт.Под сафе моде ми дава да си избирам но под нормален не става.А и систем рестора ми е бил изклучен и немога да си върна компа назад.ПЛС помагаите благодаря предварително

Натисни двукратно Ctrl+Alt+Del на Welcome екрана.

Може да прочетеш и ТОВА

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

можеш да избереш с кой акаунт да се логваш по default:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\Winlogon\

DefaultUserName: Име

или повече инфо от тук: KB

Редактирано от altoas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.