Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам някой да ме насочи какъв тв тунер да си взема, трябва ми някой, който може да записва с добро качество от телевизията

Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За лаптоп или за десктоп(външен или вътрешен)или за монитор?какъв точно?Щото то тв тунер дал господ всекакви и с така зададения въпрос нема да ми стигне един форум да те насоча.А и още едно оточнение този въпрос е по правилно да се зададе в тази част на форума предназначена за аудио и видео.

Редактирано от P3$H0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДВБ карта... Вземаш ДВБ карта и няква сателитна чиния (може и по-калпава такава) и хоп - 2000 канала... Виждал съм го в действие... Мога да поразпитам за модел... Само да ти кажа, че от тоя ТВтунер можеш да си спестиш пари да си вземеш лудото видео и да не се чудиш дали това или онова ше тръгне... Разликата в общи линии междъ външно и вътрешно НЕЩО е, че ти остава свободен слота на дъното ако трябва за друго, че външните са по-скъпи и обикновено (поне доколкото аз знам) и по-бавни (заради допълнителните връзки устройство - кабел - ЮСБ - бла бла бла...). Вътрешните са у-во - кабел - дъно... ЮСБ-тата са голямо нещо, импулси за синхронизация, глупости... Абе слагай вътрешен и не се мисли...

Редактирано от psycho_666 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DVB картата е супер решение

излиза около 200 без много екстри и около 300+ с екстри

имам 2 броя хипер доволен в сrавнение с кабеларките

които са по-зле и от ефирната телевизия

Редактирано от saentist (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.