Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи проблема общо взето е следния.Имам дъно Elitegroup Mainboard K7S5A Pro.Когато си инсталирам видео карта,sound-картата и мрежовия адаптер няма проблем.Но когато стигнах до usb-то не ми инсталира драйвъра.Помислих си,че дискът е надран и свалих драйвърите от официалния сайт,но пак същата работа.Какво мислите по въпроса? Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно за тези дъна не знам, но съм срещал дъна, при които USB контролера трябва да се включи или от БИОС-а или от някой джъмпер на дъното. На други дъна например ако включиш USB контролерите от предната страна на кутията, спират тези отзад.

Пробва ли преди това да сложиш драйверите на чипсета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Точно за тези дъна не знам, но съм срещал дъна, при които USB контролера трябва да се включи или от БИОС-а или от някой джъмпер на дъното. На други дъна например ако включиш USB контролерите от предната страна на кутията, спират тези отзад.

Пробва ли преди това да сложиш драйверите на чипсета?

<{POST_SNAPBACK}>

Странно защо,но всичкия ми хардуер като принтери и инфрачервен порт компютърът успя да ми ги засече въпреки,че usb контролера не му е инсталиран драйвърът.Явно само с драйвърът на чипсета работят нещата,а до сега не беше така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Т.е. оправиха ли се нещата или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи проблема общо взето е следния.Имам дъно Elitegroup Mainboard K7S5A Pro.Когато си инсталирам видео карта,sound-картата и мрежовия адаптер няма проблем.Но когато стигнах до usb-то не ми инсталира драйвъра.Помислих си,че дискът е надран и свалих драйвърите от официалния сайт,но пак същата работа.Какво мислите по въпроса? Благодаря предварително.

<{POST_SNAPBACK}>

Мисля си, че си с операционна система XP :camera2: Тоест не е нужно да инсталираш драйвери за USB.

БТВ не стана ясно дали имаш проблеми с USBто или просто за спорта искаш да инсталираш драйвери

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си, че си с операционна система XP :camera2: Тоест не е нужно да инсталираш драйвери за USB.

БТВ не стана ясно дали имаш проблеми с USBто или просто за спорта искаш да инсталираш драйвери

<{POST_SNAPBACK}>

Първо благодаря на всички който се отзоваха.Проблема беше в това,че винаги когато съм си преинсталирал windows-а си слагам драйвърите за usb-то,и то без проблем,а сега във device manager-а постоянно usb controller е с жълт въпрос.Иначе хардуера ми работи засега.

Смятам темата за изчерпана!Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване