Премини към съдържанието
plamba12

Нямам бутон рестарт на лаптопа

Препоръчан отговор

лаптопа е AMD Athlon 3100+ ; 512ram; video ATI 128 и когато го натоваря и трчбва да го рестартирам то няма бутон. Въпроса ми е може ли по някои друг сигурен начин да го рестартирам когато запече?

Ако се чудите къде са Ви последните мнения, да знаете, че аз ги изтрих, защото си бяха offtopic и чист flame.

randb

Редактирано от randb (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лаптопа е AMD Athlon 3100+ ; 512ram; video ATI 128 и когато го натоваря и трчбва да го рестартирам то няма бутон. Въпроса ми е може ли по някои друг сигурен начин да го рестартирам когато запече?

:whist::);):wors: :wors:

почти всички лаптопи нямат..

за да го рестартираш, задръж power бутона за около 10 сек макс. ще се изгаси.. изчакваш 6 сек. и го пускаш пак..

:wors: :wors: :wors: :wors: :wors:

Лаптопа ти няма ли марка, модел..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:whist::);):wors: :wors:

за да го рестартираш, задръж power бутона за около 10 сек макс. ще се изгаси.. изчакваш 6 сек. и го пускаш пак..

:wors: :wors: :wors: :wors: :wors:

има - NASCAR за модела не съм сигурен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:whist::);):wors::wors:

:wors::wors::wors::wors::wors:

Само много стари модели има такъв бутон. И обикновено задържането е за около 5 секунди за спиране :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и моя няма ама аз натискам палър бутона и тои се рестартира ако и и това не върши работа му правя "студен shut down" - вадя му батерията.ама за сега ми е правил този номер само веднъж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.