Премини към съдържанието
neck

Проблем със сателитна чиния и декодер Bulsat

Препоръчан отговор

Добър ден. Накскоро се върнах от БГ и си купих декодер на Булсат. Обаче нещо не се получават настройките. Значи стигам до 53 % сигнал обаче не ми се вдига Eb/No.. все си седи на 0 sad.gif също и на FAC мястото ми седи на три въпросителни. Намеирам се на Palma de Mallorca, Испания.. Някой ако знае как става моля да ми обесни.Мерси предварително и лек ден.. :angry::speak::P

Редактирано от neck (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей ! Първо виж този сайт . ... Настрой си "чинията" на 39 градуса хоризонтално и югоизток вертикално . Погледни за правилно зададени транспондери - трябва да са 4 броя български . Конвертора не трябва да е настроен стрелка срещу стрелка , а трябва да е на около 1 черта на ляво /погледнато от страна на "чинията"/ . Силата на сигнала може да ти бъде дори и 40% , но Db трябва да са над 9 . ... Дано да съм обяснил правилно ! Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравей ! Първо виж този сайт . ... Настрой си "чинията" на 39 градуса хоризонтално и югоизток вертикално . Погледни за правилно зададени транспондери - трябва да са 4 броя български . Конвертора не трябва да е настроен стрелка срещу стрелка , а трябва да е на около 1 черта на ляво /погледнато от страна на "чинията"/ . Силата на сигнала може да ти бъде дори и 40% , но Db трябва да са над 9 . ... Дано да съм обяснил правилно ! Успех !

Тази стрелки не ги виждам. Виж един скреийн..

p6230048zf7.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.