Премини към съдържанието
The_Long_Shot

Проблем с изскачащи прозорци от google-analytics и cnt.tyxo.bg

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам странен проблем(поне за мен). Като пусна да ми се зарежда kaldata.com или някои друг саит ми иска някакви пароли от google-analytics.com и cnt.tyxo.bg. Съответните саитове съм ги посещавал, но преди месеци и не съм правил акаунти. Не е от Opera, защото кагото пусна IE, пак ми иска същите неща. А по принцип IE не го пускам изобщо. Зад модем на БТК съм и зад рутер. Питам в тема за Opera, защото го ползвам и за да не отварям нова. Ето и скрийншот цък.

Как да направя, за да не ми се появяват?

Редактирано от The_Long_Shot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам странен проблем(поне за мен). Като пусна да ми се зарежда kaldata.com или някои друг саит ми иска някакви пароли от google-analytics.com и cnt.tyxo.bg. Съответните саитове съм ги посещавал, но преди месеци и не съм правил акаунти. Не е от Opera, защото кагото пусна IE, пак ми иска същите неща. А по принцип IE не го пускам изобщо. Зад модем на БТК съм и зад рутер. Питам в тема за Opera, защото го ползвам и за да не отварям нова. Ето и скрийншот цък.

Сканирай с някоя антиspy програма !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на bob4o, thepowerofone. :whist:

Добавих списъка exclude, който дават от Опера. Но tyxo.bg махна, чак като добавих ръчно *cnt.tyxo.bg*. Даже ми се махнаха всякакви досадни банери и т.н. Човек винаги може да научи нещо ново.

PS Бях с Opera 9.23 Final, но даста страници ми се отваряха леко некоректно и се върнах на 9.22 Final. Означава ли, че все още не са оптимизирани за най-новата Opera.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не смее да пише, аз ще пиша.

Изглежда ми на леко поправена картинката/>

Просто няма как да си навлязъл в границата на невъзможното, а и като пробваш да въведеш данни, то ще са грешни и ще те отведе все на някъде за да си направиш поне малка преценка за отговора на въпроса ти.

Но явно и това го няма при тебе ;>

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.