Премини към съдържанието
Shrek

Принудиха шведка да раздели градината са за пушачи и непушач

Препоръчан отговор

0000040334-article.jpg

Съд нареди на шведка да обособи в собствената си градина район за пушене след жалба на съседа й, който не можел да търпи миризмата на тютюневия дим, предаде АФП. „Бясна съм, но трябва да се подчиня, защото иначе ще плащам глоби“, оплаква се клетата пушачка. Нейният съсед - адвокат подал жалба в съда срещу жената, тъй като понякога бил принуден да носи противогаз, толкова го дразнел димът. Той настоявал жената изобщо да не пуши. Съдът по екологичните дела отишъл да се запознае с казуса на място и взел "соломоновско решение" – ответницата да раздели градината си на две части, от които по-малката да е зона за пушене. Там тя можела да си пуши на чист въздух колкото иска. „Това е абсолютно безумие, пълен абсурд“, гневи се жената, докато съседът заявява, че е напълно удовлетворен от съдебното решение.

Днес.бг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:wors:

Ей сега си разделям мансардата на такива зони-пушачите извън 15 етаж :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра идея. Но няма да мине през нашата съдебна система

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе, некъв лигльо ще да е тоя! laugh.gif

Противогаз! Хаха, срам няма вече по Земята, еееей! :)

Да си пуши жената където иска, той дима все у ПРОтивоГъЗА му ще отива ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля да заведа дело и да съдя съседа си,че като излезе на двора и пърди.Така мирише,че трябва и аз да сложа противогаз.Ще го осъдя да не яде боб!

Или да си радели градината на сектори-да си пръцка в единя сектор cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продължавам да се убеждавам, че човешката простотия няма граници. Как може да ти забранят да пушиш в собствената си градина? Това е открито пространство и едва ли пушекът от една цигара би се усетил на растояние 3 метра. Според мен си е чисто заяждане от страна на въпросния господин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:clap: А аз пък обмислях да подам жалба срещу хъркащия ми комшия. Като се преместих, обаче да живея на друго място, установих, че ми е трудно да заспя, когато не го чувам biggrin.gif:)

Приветствам идеите, свързани със закрила на непушачите (които рядко се спазват), но да ти се бъркат, докато си в собствения си дом... аз бих обжалвала :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, какви проблеми. Ако ви кажа съседът от апартамента над моя какъв секс прави с приятелката си - няма да повярвате. Имам чувството, че ги чуват от първия до петнадесетия етаж. Да не говорим, че и матракът им е стар и ужасно скърцащ :) Да взема да ги осъда да мълчат по време на секс :speak: Или да го правят в другата стая, а не в спалните помещения biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:) А аз пък обмислях да подам жалба срещу хъркащия ми комшия. Като се преместих, обаче да живея на друго място, установих, че ми е трудно да заспя, когато не го чувам biggrin.gif:speak:

Приветствам идеите, свързани със закрила на непушачите (които рядко се спазват), но да ти се бъркат, докато си в собствения си дом... аз бих обжалвала :)

Като каза хъркащ...на моите съседи кревата им скърца ужасно неприятно ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не е хубаво да живееш до адвокат. :)

Аз живея с двама, пък страшното е, че те пушат, а на мен не ми дават да пуша вкъщи. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е добре това е нелепо... все едно да дойдат и да ми кажат да не пуша у нас :) Според мен това е частна собственост и "шведката" може да си прави каквото поиска :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз живея с двама, пък страшното е, че те пушат, а на мен не ми дават да пуша вкъщи. :yanim:

Да де ама къщата не е твоя, а пък те ти се водят родители...

Трудно може да се правят сравнения...

Редактирано от Arcopix (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.