Премини към съдържанието
манол

препоръчайте сервиз за HDD

Препоръчан отговор

Извинявам се,ако е имало по-подходящ раздел(моля да я преместите).

Значи хардиска е samsung SV2042H(20GB,5400rpm),работил е повече от 6 години,но мисля,че онзи ден сам го прецаках,поради некомпетентност.И сега като му включа захранването върти,проблема е по-скоро в ИДЕ интерфейсната част(прекъснат пин-според мен).Като рестартирам не тръгва изобщо компютъра(нито на master,нито на slave),когато е на слейв,казва hdd on primary slave failed.

Моля,насочете ме към сервиз за харддискове в София,ако не да го поправят поне някои от документите и снимките да ми прехвърлят на друг харддиск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Извинявам се,ако е имало по-подходящ раздел(моля да я преместите).

Значи хардиска е samsung SV2042H(20GB,5400rpm),работил е повече от 6 години,но мисля,че онзи ден сам го прецаках,поради некомпетентност.И сега като му включа захранването върти,проблема е по-скоро в ИДЕ интерфейсната част(прекъснат пин-според мен).Като рестартирам не тръгва изобщо компютъра(нито на master,нито на slave),когато е на слейв,казва hdd on primary slave failed.

Моля,насочете ме към сервиз за харддискове в София,ако не да го поправят поне някои от документите и снимките да ми прехвърлят на друг харддиск.

Доколкото си спомням ЕТА офис се занимаваше с това. Седалището на фирмата е в Сливен, но може да се свържеш с тях за да ти кажат с кои фирми работят в София.

http://www.etabg.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.