Премини към съдържанието
Shrek

Пиян инструктор учи девойка да шофира

Препоръчан отговор

0000040356-article.jpg

Пиян инструктор на бъдещи водачи на моторни превозни средства засекли вчера полицаи от Перник, съобщиха от ОДП. Към 16.40 ч. служителите на реда спрели за проверка на ул. "Петко Каравелов" в центъра на града лек автомобил "ВАЗ 21013" с поставен знак "Учебен". Колата се е движела по посока на Изчислителния център, а зад волана било младо момиче - курсистка. При теста за алкохол на инструктора З.Г. /57 г./ дрегерът показал 2,72 промила. З.Г. отказал да даде кръвна проба. Срещу употребилия алкохол инструктор е образувано бързо полицейско производство.

Dnes.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това да не е инструктора на dindi,бе :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То в щата Перник по принцип нищо не може да ме учуди,ама може наша dindi да е отишла на извънградско и да е напила инструктора cool.gif

Като изключим шегата обаче,се чудя,за какво приемат закони и строги мерки срещу пияните шофьори,след като инструктурите пият и се качват пияни,хора от кампанията "Не пий преди на шофираш-стигни жив" се напиват,качвт се на джиповете си и убиват човек.

Какви животни сме в България,че живеем в такова лицемерие? :clap:

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Перфектен начален урок :clap: Никога няма да ни дойде акъла (на нас българите), кой ли не критикуваме, всички са ни виновни, а че ние не мислим - това винаги остава на заден план!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това да не е инструктора на dindi,бе :)

Док, моя инструктур не пие. Верно, че понякога ме скастря да карам по - бавно да огледа мадамите по улицата и хвърля мазни погледи ама си е трезвен пича. Но се чудя с къв акъл учащ се качва да го напътства пияндурник. Лично мен би ме било много страх да знам, че не мога да разчитам на него. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи да внимавам при какви се качвам че.. biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.