Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Днес со взех този мп3 плеар самоче към него няма диск с програма или драйвери... Та като закчих мп3-ката към ПС-то не ми изкара помощника за добавяне на хардуер самоче този път не ми го изкара пробвах и ръчно но пак не ми го намира... Търсих навсякаде но не намерих нито драйвер нито нищо... Малко помощ плс!

Редактирано от Conroe
2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва съдържанието на самата тема. Заглавия от рода на "Помощ!", "Имам проблем" и т.н. не са желателни. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе твоя мп3 плеар да не е iPod щото ако е ти трябва itunes те по принцип са без драивъри.ако не е кажи марката ние да на сме врачки.и аз имам същия от както си взех iPod не го ползвам много е калпаф забива както казваш ти не го разпознава компа ама съм сигорен че в котията на моя имаше едно малко дискче с драйвъри даже сега като отворих кутиято го намерих там. e това ли ти е плеара http://www.i4u.com/section-viewarticle-49.html ако е този требва да имаш cd некъде в кутията пише си че идва с сд гледаи внимателно .

off topics

но не е чак толкова зле ползвах му блутота та преписах на неколко изпита и с това поне ми се изплати.

Редактирано от P3$H0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не това не е ипод а обикновенна мп3-ка 1гб и няма диск нищо... Но като го закача към компа почва да се зарежда иначе!

Ето това представлява:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не това не е ипод а обикновенна мп3-ка 1гб и няма диск нищо... Но като го закача към компа почва да се зарежда иначе!

Ето това представлява:

Публикувано изображение

ето ти сайта http://www.daisymm.com/l/en/downloads2.php?type=drv виж кои модел е и си свали драивър тогава може и да стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз там виждам други... но не и necklace! Пробвах да изтегля там драивери и програма ама не става...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз бех до тук вече не знам какво да те посъветвам. :)Се пак пробваи и на друго пц

Редактирано от P3$H0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споменаваш "помощника за добавяне на хардуер", което ме подсеща, че най-вероятно си с уин 98. уин 98 НЯМА да тръгне, ако не му подадеш специален драйвер, който предварително си изтеглил от сайта на производителя, или са ти продали в магазина, заедно с устройството. Просто не се мъчи, няма да тръгне. Има стотици прозводители на устройства, и всяко от тях - с драйвера си. Несъвместими са на сто процента, особено в 98. Остават ти две неща: - да си дръпнеш драйвер за 98 (или там каквото си) или - да зареждаш на машина с ХР. Още нещо се сетих. Надяваме се, че дъното ти е в ред и имаш инсталирани драйвери за USB-портовете, нали?

Редактирано от Iztre6tel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а ако в магазина са ти го продали с диск, който преди е свършил работа, но след преинсталация на win-a и той отказва ? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а ако в магазина са ти го продали с диск, който преди е свършил работа, но след преинсталация на win-a и той отказва ? ;)

В такъв случай работата е по-ясна.

Преинсталирай драйверите на дъното, за да може Уин правилно да разпознава USB - портовете.

Те са на диск, който са ти продали с компютъра; или си ги дръпни от Нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В такъв случай работата е по-ясна.

Преинсталирай драйверите на дъното, за да може Уин правилно да разпознава USB - портовете.

Те са на диск, който са ти продали с компютъра; или си ги дръпни от Нета.

какво ще рече "правилно" да ги разпознава?щом си бачка usb мишката и фотоапарат с usb кабел, а и playera се зарежда от usb-to, това не значи ли, че win-a си разпознава правилно портовете?

P.S. а DriverDetective ми показва, че нямам драйвери за SM Bus Controller, но не успях да открия от къде да си изтегля.моля, ако някой може да помогне

Редактирано от iovi
2.6 Не се толерира практиката на flood – публикуване на едно и също нещо многократно, както и публикуването на голям брой мнения от един потребител едно след друго. За добавяне на информация към предишен пост има бутон "Редактирай". (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а DriverDetective ми показва, че нямам драйвери за SM Bus Controller, но не успях да открия от къде да си изтегля.моля, ако някой може да помогне

Aко кажеш и какво ти е дъното, ще ти помогнем :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква операционна система ползваш? Лаптоп ли е това? Дай повече информация, не мога да позная цялата ти система Публикувано изображение

Това, което си дал е информация за чипсета (не за дънната платка), по което съдя, че е лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква операционна система ползваш? Лаптоп ли е това? Дай повече информация, не мога да позная цялата ти система Публикувано изображениеТова, което си дал е информация за чипсета (не за дънната платка), по което съдя, че е лаптоп.

http://computers.market.dir.bg/xoffer.php?...&shop_id=43 ай между другото ми кажи и какво е дъното :) бях с Home Edition, но много се омаза и след като преинсталирах съм с XP Professional...направо е пушка:)само дето на mp3ката не мога да записвам/изтривам, а само да я зареждам Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тук си изтегли драйвърите за системата, тогава ще ти тръгнат USB портовете :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тук си изтегли драйвърите за системата, тогава ще ти тръгнат USB портовете :)

пак не става, явно другаде е проблемът, усб-тата си работят

когато го пъхна в усб-то се чува 2 пъти онзи звук...:speak: все едно го пъхам и го изваждам веднага Публикувано изображение

нямам си идея защо прави така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

P.S. а DriverDetective ми показва, че нямам драйвери за SM Bus Controller, но не успях да открия от къде да си изтегля.моля, ако някой може да помогне

Този проблем оправи ли се?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този проблем оправи ли се?

да, това оправи почти всички драйвери, които DriverDetective показа като Out of date, но ... все същото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един път казваш, че въобще си нямал драйвъри, после че са били Out Of Date... Публикувано изображение Тук вече остава проблемът да е в самия плеър, пробвал ли си на друг компютър дали работи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази ситуация наистина звучи супер необичайно. Пробва ли на други системи устройството, как се държи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mod Edit by Conroe

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения написани на латиница или само с главни букви се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази ситуация наистина звучи супер необичайно. Пробва ли на други системи устройството, как се държи?

ем да на друг си тръгва без проблем Публикувано изображение:cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ем да на друг си тръгва без проблем Публикувано изображение:cheers:

Имах същия проблем, но с цифров фотоапарат. Оправи се чак след като преинсталирах Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.