Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Е че ти не можеш ли тази настройки, които искаш да ги добавиш с .htaccess. Поне на мойте акаунти добавях доста настройки така. А сега са ъпдейтнали версията на php и май може да си слагаш собствени настройки. Качваш си твой php.ini в public_html и настройките се четат от него (доколкото разбрах от ръководството им)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е че ти не можеш ли тази настройки, които искаш да ги добавиш с .htaccess. Поне на мойте акаунти добавях доста настройки така. А сега са ъпдейтнали версията на php и май може да си слагаш собствени настройки. Качваш си твой php.ini в public_html и настройките се четат от него (доколкото разбрах от ръководството им)

Не е точно така. Има настройки, които могат да се променят през .htaccess има и такива които не могат, а се изисква да се въведат в главното php.ini и евентуално след това Apache-to да се настрои да могат да се приемат и през .htaccess. А собствено php.ini евентуални може да се ползва ако ползваш PHP като CGI, но там пък има други ограничения. Аз говорих с главния им администратор, както и с шефа на ICN и те ме убеждаваха, че не може да се направи това което почти всяка друга хостинг компания го прави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз обмислям да се пусна на хост.бг (т.е. тази вечер мислих да си закупя хост), но сега като чета тази тема се разколебах. Нали те уж имали най-добрите защити и т.н. ? Някой има ли оплаквания от superhosting.bg ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм клиент,но бих им станал,когато ми потрябвя такъв вид услуги.

Защото поддръжката им е на високо ниво,винаги и по най-бързият начин ще получиш отговор на въпрос или помощ от поддръжката.

Защото се развиват със огромни темпове и са една от най-големите и най-добрите като оферти и услуги хост компании.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Coveka ти да не си им рекламно лице? Мисля да купя домейн от Хост.бг и да го хоствам на суперхостинг.бг, защото домейна, който го искам в суперхостинг.бг ми изписва, че е зает sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е че то няма значение откъде ще си купиш домейна. Гледал съм контролния панел на хост.бг и е супер орязан в сравнение с този на ICN. Мисля, че повечето фирми ползват същия както и ICN, което е много по-удобно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Coveka ти да не си им рекламно лице? Мисля да купя домейн от Хост.бг и да го хоствам на суперхостинг.бг, защото домейна, който го искам в суперхостинг.бг ми изписва, че е зает sad.gif

Аз нямам никаква връзка с тази компюния,това са просто наблюдения.

Твоя воля и мнение е да мислиш каквото искаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недостатъци на ХОСТ.БГ (за най-евтиния план 5,95лв):

- скъп е;

- имаш само една БД;

- няма възможност за импорт на цяла БД, само на SQL заявки през phpMyAdmin;

- малък лимит за трафик;

- малко пространство;

- ограничение в броя на заявките към БД (нз как е при другите, но мисля че при някои хостове го няма това - 150 000) - изчерпват се при някакъв бъг в кода;

- като цяло орязани възможности за контрол над хоста;

За плюсовете мога да кажа следното:

- имат добра поддръжка;

- бърз отговор при запитвания към Support team-а;

- нямат сериозни сривове;

За друго не се сещам, допълвайте ме ако искате...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега сме решили да местим всичките си 8 сайта на host.bg, само че на средния план Малък Бизнес (Pro). Надяваме се да са по-коректни от ICN и с по-стабилни сървъри. Ако и те се изложат може би ще потърсим хостинг от друга държава, въпреки че ще е пъти по-скъп. Все пак най-важното е да не падат сайтовете и да не ги трият, т.е. да са винаги on-line и up to date.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Сега сме решили да местим всичките си 8 сайта на host.bg, само че на средния план Малък Бизнес (Pro). Надяваме се да са по-коректни от ICN и с по-стабилни сървъри. Ако и те се изложат може би ще потърсим хостинг от друга държава, въпреки че ще е пъти по-скъп. Все пак най-важното е да не падат сайтовете и да не ги трият, т.е. да са винаги on-line и up to date.

А като имаш 8 сайта защо не си наемеш сървър. С него смятам, че всичко ще ти е наред.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май не ме разбра. Ако приемем по 20 поста на страница и само 10 от тях да имат аватари и картинки в подписите по 500К то вече един преглед от един човек ти е 5Mb. А сега го умножи по 50 посетителя за ден (минимално) по 20 прегледани теми и се сети къде ти е трафика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само, че аватарите са доста по-малки, толкова посетители на дали имаме и снимките както всички останали файлове като js, css и др. се съхраняват в кеша на браузъра. По тая логика само дизайна на сайта трябва да прави огромен трафик. Ето примерно на същия хост е сайта на Рилския манастир и при него има 2-3 файла които са флаш и са по 750kb и 200kb и наистина при тях има завишен трафик, но не това е причината. Бота на Google е бил генерирал 3ГБ за миналия месец което само по себе си е много

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда по принцип форумите и порталите ядат много трафик. Освен ограничения в аватарите (външни или до 50к) те съветвам да им включваш и компресията на макс (пести трафик и страниците се зареждат по-бързо).

Относно host.bg - наистина имат добра поддръжка, но офертите им са много неизгодни спрямо конкуренцията.

Да не говорим какви разправии бяха за да ми сложат едно разширение към PHP5...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип е възможно да генерира такъв трафик.... Потърси и друго решение. В СуперХостинг.БГ мисля, че ще покрият изискванията ти :). И да, определено имат много по-добри условия.

Успех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване