Премини към съдържанието
на Простотията Министъра

Търся програма за LAN чат

Препоръчан отговор

Направих си мрежа с един друг комп и естествено искам комуникация между двете пс-та

Преди време бях видял една програмка..нещо като БОРГ-чата обаче по-различен така...като визия.. та..тва което се забелязваше беше едно жълто писмо в трея - което примигва ако имаш съобщение аа в листа..примерно една от иконките със състоянието на Юзъра беше тухлена стеничка..демек - няма го или нещо такова.. друга иконка беше .. къщичка - което значеше - у дома.Не мога да я намеря тая програмка..някой ако и знае именцето .. моля да сподели.

Редактирано от spellsingero (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей ! Виж Тук .

да,подобна беше.. :P само че с визия малко по като на уиндоус 98 ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази дето я разправяш не я знам обаче аз съм много доволен от VyPRESS Chat..!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Направих си мрежа с един друг комп и естествено искам комуникация между двете пс-та

Преди време бях видял една програмка..нещо като БОРГ-чата обаче по-различен така...като визия.. та..тва което се забелязваше беше едно жълто писмо в трея - което примигва ако имаш съобщение аа в листа..примерно една от иконките със състоянието на Юзъра беше тухлена стеничка..демек - няма го или нещо такова.. друга иконка беше .. къщичка - което значеше - у дома.Не мога да я намеря тая програмка..някой ако и знае именцето .. моля да сподели.

Най-доброто решение за LAN е Qnext Чрез него можеш да:

1.Чатиш с приятели в Лан-а чрез текст, глас (VOIP) и видео

2.Споделяш файлове (p2p), като аналогия на Windows File Sharing-a

3.Можеш да използваш програмата навсякъде (напълно безплатна е и има версии за всички ОС: Windows, Linux, MAC)

4.Елеметарна за работа, инсталация и настройка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най-доброто решение за LAN е Qnext Чрез него можеш да:

1.Чатиш с приятели в Лан-а чрез текст, глас (VOIP) и видео

2.Споделяш файлове (p2p), като аналогия на Windows File Sharing-a

3.Можеш да използваш програмата навсякъде (напълно безплатна е и има версии за всички ОС: Windows, Linux, MAC)

4.Елеметарна за работа, инсталация и настройка

как да ти кажа..компактната визия и лекия интерфейс ми хареса в онази програма..не за друго. Благодаря ви все пак.. ама ще продължа да приемам мнения докато дай боже я намеря :question:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмката се казва NetWriter - намерих я в компа на батко ми :))) благодаря за отделеното внимание :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.