Премини към съдържанието
St-Boi

Кои са 10-те любими марки и модели на богаташите

Препоръчан отговор

Британската застрахователна компания Swiftcover състави списък на десетте любими марки и модели автомобили на богаташите.

Както и миналата година, Porsche е най-харесваната марка от заможните хора, следвана от Jaguar и Mercedes-Benz на трета позиция (на втора в миналогодишния рейтинг).

В челната петица влизат и Lexus и Saab.

Британският Lotus e бил на пето място през 2006-а, но сега въобще не фигурира в рейтинга.

Паралелно с това бе съставен и рейтинг на недолюбваните от богаташите брандове.

Не е чудно, че тук начело излиза малайзийският Proton, следван от Daewoo, Mini и Rover.

Социалистическата“Лада“, заемала миналата година второ място, вече не фигурира в списъка, докато странно, но Mini от харесвана марка се прехвърли в другия лагер.

Агенция Speed-Press Топ 10 на любимите марки на богатите: 1 Porsche 2 Jaguar 3 Mercedes 4 Lexus 5 Saab 6 Audi 7 Jeep 8 BMW 9 Smart 10 Alfa Romeo.

Не завиждам , аз карам Опел , него го няма във спесъка но ще се възхижавам на останалите прекрасни коли !

cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото съм забелязала, че повечето хора / с нормални доходи / карат Опел. Ще е интересно да се направи статистика на колите, който купуват - хората със средни доходи. А не да гледаме на канчето на богатите. Защото може да е превилегия да караш Порше, но това не те прави по-голям човек от останалите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Между другото съм забелязала, че повечето хора / с нормални доходи / карат Опел. Ще е интересно да се направи статистика на колите, който купуват - хората със средни доходи. А не да гледаме на канчето на богатите. Защото може да е превилегия да караш Порше, но това не те прави по-голям човек от останалите.

Допада ми идеята , но едва ли ще стане защото няма до има такъв койта да го направи ! biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разрових се за марката коли Saab , кабриолета има динамична външност , заден спойлер "CargoWing" , антизавихряща преграда , тапицерия на покрива, хармонираща с интериора , Изцяло автоматичен мек покрив , DynaCage

DynaCage е система за защита на пътниците при преобръщане на автомобила. Тя включва усилена рамка на челното стъкло и "изскачащи" дъги за безопасност, скрити зад подглавниците на задните седалки. Защитните дъги, както и затягането на предпазните колани, сработват при подаден сигнал от датчик, фиксиращ степен на опасност за преобръщане на автомобила, а също така и при тежки челни и странични удари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.