Премини към съдържанието
The Admiral

Хора колебая се между два компа помогнете.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички,

така колебая се между два компа. Нямам идея кой от двата да зема но моя е трагедия и вече нестава за нищо и се чудя, кой да избера а те са:

(искам само да спомена, че всичко ще пазарувам от JAR COMPUTERS)

1-вия

Дънна платка: MSI K9NGM2-FID / K9NBPM2-FID, GeForce 6150, AM2, DDR2, VGA&PCI Express, SB7.1, Lan1000, 1394 Serial ATA Raid

Процесор:K8 Athlon64x2 4000+ DUAL CORE Socket AM2, BOX 2.1GHz

Рам Памет: 2х1GB DDR-2 800MHZ

ОБЩА СУМА 421.82лв

ето го и 2-рия

Дънна платка:Asus P5B-VM, iG965, LGA775, DDR2, VGA+PCI Express, SB7.1, Lan1000, SerialATA, 1394

Процесор:Core 2 Duo E6400, 2.13GHz, LGA775

Рам Памет:2х1GB DDR-2 800MHZ

Видео Карта:GF 7600GS, 512MB INNO3D PCI Express, TV Out

ОБЩА СУМА 834лв

Имайте напредвид, че в нашия град най-доброто качество има в JAR COMPUTERS и още една фирма, която го дава на мн по-скъпо и затова ще пазарувам от JAR. Моля и за съвети как да намаля парите и същевременно производителността biggrin.gifbiggrin.gif;) (ако е възможно). Моето мнение да събирам повечко пъри за ИНТЕЛА biggrin.gif защото мисля да го ползвам за МАК, но все пак кажете си мнението

Моля за обоснователни отговори :help:

Благодаря предварително

Westony

Редактирано от westony (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти пък кво се чудиш :help:

Сравняваш двуядрен Атлон срещу Core 2 Duo,вградено видео срещу GF 7600GS.Хич не се чуди,ако имаш пари за Интелската взимай нея.Все ми се струва че това може да се сбере за по-малко пари така че се огледай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти пък кво се чудиш :help:

Сравняваш двуядрен Атлон срещу Core 2 Duo,вградено видео срещу GF 7600GS.Хич не се чуди,ако имаш пари за Интелската взимай нея.Все ми се струва че това може да се сбере за по-малко пари така че се огледай.

ми незнам толкова много за хардуера отколкото за софта и затова питам ;). Но за по-евтини части от къде ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.cmm.bg/cgi-bin/most/configurator.pl

Можеш и онлайн да го поръчаш,доставката едва ли ще е повече от 15 лева където и да си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеото не струва! Бягай от карти, които завършват на GS!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Conroe
Видеото не струва! Бягай от карти, които завършват на GS!

Инетресно ми е какво те кара да мислиш така и защо не се аргументираш :)westony, гледай тази 7600 GS да е с DDR3 памет- доста носи на клок и може да задмине 7600 GT cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
westony, гледай тази 7600 GS да е с DDR3 памет- доста носи на клок и може да задмине 7600 GT cool.gif

а това че видеото е DDR3 а дъното DDR2 означава ли че ще има някаква несъвместимост ?!

Инетресно ми е какво те кара да мислиш така и защо не се аргументираш

да това и аз искам да разбера :P от любопитство ?!

П.С Ако можете да ми предложите нещо по-добро кажете кое с кое да заменим ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
а това че видеото е DDR3 а дъното DDR2 означава ли че ще има някаква несъвместимост ?!

Не. Няма да имаш никакъв проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.