Премини към съдържанието
SVEeN

Ползвате ли IRC къде и с каква цел?

Препоръчан отговор

Ползвате ли IRC и каде чатите предимно :) ??

Лично аз съм IRC Operator в мрежата ShakeIT с ник SVEeN :))

А вие.. !?

Редактирано от SVEeN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди много влизах,

но нещата затъпяха и отдавна не съм влизал.

Предпочитав форумите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизах преди 8-9 години когато в най-голямите канали имаше по не повече от 30 човека,отказах се по простата причина:

1.Вреди на мозъка

2.Вреди на машината

3.Пълно е с хора овредени от т.1

Някога от там се добиваше първата компютърна грамотност,сега вече има доста по модерни занимания и се чудя дали още съществува IRC мрежата.

...Дори kaldata имаше канал хахахахахха ехеееее стари времена..

За всеки влак си има пътници...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Влизах преди 8-9 години когато в най-голямите канали имаше по не повече от 30 човека,отказах се по простата причина:

1.Вреди на мозъка

2.Вреди на машината

3.Пълно е с хора овредени от т.1

Някога от там се добиваше първата компютърна грамотност,сега вече има доста по модерни занимания и се чудя дали още съществува IRC мрежата.

...Дори kaldata имаше канал хахахахахха ехеееее стари времена..

За всеки влак си има пътници...

Бацка.. зависи :question: сега мрежите са нашумели доста :P И има доста свестни хора.. но съм съгласен със т.1 :P

П.П: В коя мрежа ви беше канала ?? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш преди година време, но постепенно се прехвърлих на skype и сега влизам, за да не ми се дропне ника

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 6 години влизам в чата или може би малко повече. Последните месеци съм намалила и почти спрях... Смисъла да влизам почна да ми се губи... или по-скоро SeenServ не дава резултати за него... Влизам със същия ник (и още няколко) и в двете мрежи от време на време, за да не се дроп-и, въпреки че почвам да се чудя "защо?". (За всеки влак... ама май за този влак не се издават билети, или поне аз нямам право да имам... как да е.) В Skype - също може да се каже, че влизам (компОТа ми е повреден и т'ва също е фактор, но второстепенен), ама то май само за присъствие се получава, че стоя... : ) ICQ-то нещо не ме "кефи" и го избягвам, направо. А на въпроса - заради приятелите влизам в чата. (Имало е изключения, признавам, но така са се стекли обстоятелствата, ако мога така да се изразя, а не е било целенасочено.) За мен той е начин за комуникация и общуване, а не сайт за запознанства, като ... някои, които няма да изреждам сега, по обясними причини... : )

Редактирано от nihilistka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам IRC от 3 години . Според мен чатът е удобен за комуникация :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди бях постоянно в чата, но вече не ми е интересно и си пиша само в скайп :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизам в Irc от година и нещо.. влизам там за да се забавлявам и постоянно кисна по хелповете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забавлявал съм се там. Пускаш си един женски ник, налитат мухите, накой става много нахален, прекрачва всички граници. Едва, едва се съгласявам да му пратя снимката си. Всъщност е архивче. Със много снимки. Оня вече хич не мисли. След малко изчезва от канала, изобщо от сървъра. Long live the home brew!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В IRC влизам но започвам да не влизам :

1-во UniBG- НАЙ ГОЛЯМАТА Българска мрежа с откраднато DataBase (Дани пароли никове канали всичко)

аз също го имам ... но вече не ми трябва

2-ро ShakeIT добра мрежа , добри оператори всичко окей ... но и там вече става мазало особено последните дни

3-to Защо да влизам в IRC след като всичките ми познати са в Skype ?

Редактирано от Фантастичен (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооооооооо IRC - аз киснех много яко там и то доста време,но това беше преди повече от 4-5 години.В началото се бях зарибила по тривиите(Бот с въпроси - игра) и от там в интерес на истината се научих да пиша бързо,но след това много ми омръзна - бях локалка на МАТРИКС известно време - запознах се с адски много админи с които сме си приятелчета и до сега,но ги имам на Скайп и Мирката не ми е много интересна вече.Беше то каквото беше преди,а и тогава не беше толкова деградирало колкото е сега например.Иначе ми се случва веднъж годишно да вляза да видя дали съществува още,но просто Скайп и АйСиКю-то са изместили мирка на 100%!Интересното е,че от Мирка преминах на АйСиКю и след него Скайп ми стана фаворит и само там си седя!Иначе за губене на време или за интересно четиво предпочитам форумите,а не каналите в които пишат някакви хора само и само да им се види ника в канала ................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.