Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Вътре под батерията и на двата си пиши Made in China. Кой финландки кой немски и кой е японски оставям да прецените сами. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Извинявай, ама аз ползвам в момента два апарата и се чудя къде да ги дяна, а имам познат с четири. :speak:
В Мобилен Свят вече има регулярни продажби на GSM с 2 сим карти. Моделът е PRIVILEG LT-X5. Иначе ги има и в www.computer2000.bg (подробно ревю), в www.computernet.bg. Иначе трябва да внимаваш при GSM-и с 2 SIM карти, особено които не са с доказано качество. От известните марки Nokia, Samsung, Motorola няма такива модели и не се знае дали ще пуснат. Специално за PRIVILEG модела, купувай смело.
И аз ползвам два,но китайските стоки не ми вдъхват доверие...
Купувай смело модела PRIVILEG LT-X5. Тествал съм го отвсякъде. Като NOKIA 6300 е, но с 2 сим карти работещи едновременнно. Перфектна изработка. Виж в www.computer2000.bg. Ако Мобилен Свят са ти наблизо, можеш да си го купиш и от там.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добро ревю! Все още не използвам активно и двата си телефона, но когато това се наложи задължително ще ги заменя с един такъв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли готино пълните ти с телефони джобове на анцуга, приятно да го смъкват надолу и да се налага честичко да го придърпваш нагоре, за да не би да те обвинят в есхибиционизъм. Вместо само един единствен апарат, пълен със сим карти - като плик със слънчогледови семки?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...
От известните марки Nokia, Samsung, Motorola няма такива модели и не се знае дали ще пуснат.

От SAMSUNG вече се включиха в играта: http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1487

Надявам се и от НОКИЯ да се усетят, че това е сериозна пазарна ниша и да пуснат качествен модел...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От SAMSUNG вече се включиха в играта: http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1487

Надявам се и от НОКИЯ да се усетят, че това е сериозна пазарна ниша и да пуснат качествен модел...

Те Нокия са се светнали още от отдавна за тая хава , ама просто ние не знаем !!! Няма пазар за такива телефони и затова още по-малко мобилен гигант като Нокия не си прави труда да пуска на пазара такав модел с 2 сим карти . Навсякаде посвета хората дават безплатни минути към всички GSM оператори , само в страни като нашата и то много малко всеки оператор си пази минутите , защото едва ли не няма да лапа парички . Та ако ме разбра , пазара на такъв тип гсм-и е много малък . :) Иначе тея Привилег са готини телефони , чувал съм добри отзиви от тях от приятели , които ги ползват .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз от няколко дена ползвам такъв телефон и съм много доволен поне за сега.360 лева го купих от технополис но има екстри все едно трябва да струва 800 и в комплекта има много работи калъф,зарядно,зарядно за кола,настолно зарядно,резервна батерия (иначе държи 3 дена но нека има резервна по добре) кабел за компютър,хендсфри аве май иа още работи.Меню на български перфектен телефон за 360 лева има само 2 недостатъка 1-камерата няма светкавица и 2 дисплея е някакъв сензорен ли не знам ама много ме е страх да го пипам има и някаква писалка да го натискам с нея.Ако някой знае да ми каже как да го почиствам аз този дисплей.Значи моят е привилег това му е марката отляво набирам с мтелската от дясно с вивателската карта голям кеф вместо да нося 2 телефона нося 1.Препоръчвам го за сега съм много доволен не да му правя реклама нито го продавам нито имам интерес да се продава но съм доволен и за това.Иначе от нокия хич не съм доволен пълен боклук преди 20 дена си купих за 1000 лева нокия N82 голямата работа само дето го хвалиха симбиан операционна система и аз се вързах а то се оказа ебахти тъпнята.Правя евала само на видеото все едно снимам с видеокамера.Иначе менюто боклук само сони ериксон долу нокия ако някой спори за това и харесва повече нокия нека заповяда ще му дам моята чисто нова е на 20 дена без драскотина с гаранцията усб кабела 2 гб карта за сони ериксон к850.Макар че е 200 лева по евтин аз съм готов да направя размяна защото това меню не се трае и имал процесор та той е по бавен от сони ериксона дето няма симбиан.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз от няколко дена ползвам такъв телефон и съм много доволен поне за сега.360 лева го купих от технополис но има екстри все едно трябва да струва 800 и в комплекта има много работи калъф,зарядно,зарядно за кола,настолно зарядно,резервна батерия (иначе държи 3 дена но нека има резервна по добре) кабел за компютър,хендсфри аве май иа още работи.Меню на български перфектен телефон за 360 лева има само 2 недостатъка 1-камерата няма светкавица и 2 дисплея е някакъв сензорен ли не знам ама много ме е страх да го пипам има и някаква писалка да го натискам с нея.Ако някой знае да ми каже как да го почиствам аз този дисплей.Значи моят е привилег това му е марката отляво набирам с мтелската от дясно с вивателската карта голям кеф вместо да нося 2 телефона нося 1.Препоръчвам го за сега съм много доволен не да му правя реклама нито го продавам нито имам интерес да се продава но съм доволен и за това.Иначе от нокия хич не съм доволен пълен боклук преди 20 дена си купих за 1000 лева нокия N82 голямата работа само дето го хвалиха симбиан операционна система и аз се вързах а то се оказа ебахти тъпнята.Правя евала само на видеото все едно снимам с видеокамера.Иначе менюто боклук само сони ериксон долу нокия ако някой спори за това и харесва повече нокия нека заповяда ще му дам моята чисто нова е на 20 дена без драскотина с гаранцията усб кабела 2 гб карта за сони ериксон к850.Макар че е 200 лева по евтин аз съм готов да направя размяна защото това меню не се трае и имал процесор та той е по бавен от сони ериксона дето няма симбиан.

Менюто може да изглежда както на теб ти харесва със съответните приложения който на теб ти харесват, само че за бързината не може да се направи нищо .Зарежда операционна система,паметта не е пазпределена ,а е динамична и това трябва да се прочете затова се бави.Процесора оказва огромно влияние при видеото,снимане и възпроизвеждане,3D игри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Те Нокия са се светнали още от отдавна за тая хава , ама просто ние не знаем !!! Няма пазар за такива телефони и затова още по-малко мобилен гигант като Нокия не си прави труда да пуска на пазара такав модел с 2 сим карти . Навсякаде посвета хората дават безплатни минути към всички GSM оператори , само в страни като нашата и то много малко всеки оператор си пази минутите , защото едва ли не няма да лапа парички . Та ако ме разбра , пазара на такъв тип гсм-и е много малък . Иначе тея Привилег са готини телефони , чувал съм добри отзиви от тях от приятели , които ги ползват .

Малко не можах да разбера защо да няма пазар за телефони с две сим карти. Явно носенето на три телефона е по-гот от носенето на един с карти на трите оператора, например ? Хора разни... cool.gif

Ето малко линкове...

http://pc.promoardes.com/mobile/mobile_GSM2SIM/3844

http://novgsm.com/a2/offers.asp?tm=2591&am...nt=3118&m=5

http://www.gsm.new.bg/

http://arex.911.bg/a2/offers.asp?grid=38364&m=37

http://www.qoolcomm.com/dualsim.htm

http://www.ids-bg.com/?p=4

...особено ме спечатли първия - с тунер за ефирна телевизия, даже!!!

Отскоро се замислям да си взема телефон с две сим карти, работещи едновременно. Идва лятото и е страшно неудобно да се носят два-три апарата. Има страхотни модели на китайските производители CoolSpree, Fuji-Tel и Qoolcomm. Повечето са смартфони със сензорни екрани и сума ти функции. Има даже и такива с тунер за ефирна телевизия или пък сполучливи имитации на известни марки. С цени около 350-450 лв.

Това добре. Но се замислих какво правя с телефоните си обикновено, а именно - зелена слушалка, "ало",...,"чао", червена слушалка. Та така стигнах до извода, че ми трябва здрав и лек телефон за разговори, без много екстри, но с издръжлива батерия.

И питам, срещал ли някой телефон, който да е тънък, лек, здрав, без много екстри, с издръжлива батерия и да работи с две сим карти?

:wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ти се моля престани с твойте невероятни бисери!Ти си нямаш и минимална представа от какъвто и да е софтуер и хардуер,в която и да е област!P.S.Не можеше да снимаш,сега не смееш да работиш с тъчскрийна?Е за какво ти са телефони!Вземи си един с монохромен дисплей,монофонични мелодии и няма да имаш никави проблеми!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • 7 месеца по-късно...

Предложете драйвер за такъв китайски телефон..той да беше със Симбиан добре,ама е с някакъв китайски мобилен линукс(KTN OS се оказа като на ДВД-тата).Отделно софтуер няма никакъв,моя и българско меню си няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 месеца по-късно...

От няколко дни разглеждам всевъзможни телефони с 2 сим карти. За момента съм се спрял на Fujitel. Но ми е много неизвестна марката, отворих им сайта видях че работят с Алкател. Много ще бъда благодарен на всеки който може да даде линк или напише някакви мнения за тази марка телефони

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...

За да не отварям нова тема. Искам съвет за избора.

Смятам да си взема нов телефон, че ми е писнало да ходя по джобовете с по 3 телефона. В процеса на търсене се спрях на три телефона, но видях и доста разновидни мнения за Привилег.

Колебая се между Privileg TV1 Morro, Privileg X7 или QTEK 9100.

Ако си взема последният, обмислям и адаптер за две сим карти, но цялото това превключване губи от ефективността на 2те карти ми се струва.

QTEK - http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view...21&sub=shop

X7 - http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1625

TV1 - http://www.privileg.bg/index.php?page=shop...rt&Itemid=1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване