Премини към съдържанието
Whiskey

Някой с k700i - счупи ми се дисплей-я

Препоръчан отговор

Пускам тази тема с една молба за помощ към всички, които имат к700и.<br /><br />Преди известно време ми се беше пукнал дисплей-я на моя к700. Смених го, но и този се пукна. Сега вече нищо не се вижда. Аз, разбира се, по този случай ще си взимам нов телефон съвсем скоро, но може ли някой да ми помогне с есемесите от телефона ми? Интересува ме как в менютата да стигна до есемесите и да си кача част от тях на картата ми, тъй като повечето са запаметени в телефона? Това става някъде из менютата, като се избира архивиране и така ги качва на картата. Проблема е, че не мога да стигна до там, тъй като не си спомням целият път на този процес. Та молбата ми е дали някой би могъл да напише пътят до архивирането на смс-а с движения на джойстика, че да си ги кача на картата? И същото нещо дали би могло да се направи и за телефонните номреа? Благодаря предварително.

Редактирано от backata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нямаш ли възможност да го вържеш за компютър и да свалиш каквото е нужно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не става. С файловия мениджър нямам достъп нито до смс-ите, нито до телефонните номера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Не става. С файловия мениджър нямам достъп нито до смс-ите, нито до телефонните номера.

Какъв софтуер използваш ? Само файлов мениджър ли има ? Не ми се вярва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами имам инсталиран само такъв, нямам друг. Благодаря за съветите. Ще трябва да търся друг софтуер. Но ако има някой друг с к700 по-бързо ще стане :)

Редактирано от Whiskey (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изтегли си MyPhoneExplorer от някъде-безплатен е. С него имаш достъп до всичко в телефона- контакти, файлове, смс, даже ти показва температурата на батерията .Става за всички сони ериксони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.