Премини към съдържанието
Shrek

Сега плъзнаха и пияни велосипедисти

Препоръчан отговор

0000040413-article.jpg

След като шофьорите у нас редовно пият и сядат зад волана, водачите на други превозни средства, като велосипеди, например, явно са решили да последват примера. На пътя между квартал „Калугерица” в Каспичан и центъра на града 51-годишен велосипедист, видимо в нетрезво състояние, според полицията, пострадал, след като спускайки се по пътното платно паднал. Мъжът бил от квартала и при инцидента получил фрактура на главата. Той е бил настанен за лечение в шуменската болница без опасност за живота и му е взета кръвна проба за химичен анализ. Инцидентът станал вчера около 11.00 ч., информираха от ОДП в Шумен.

Dnes.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега остава и акт да му направят, за каране на велосипед в нетрезво състояние biggrin.gif .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E,те тия омрази не са опасни,като шьофорите на коли biggrin.gif Те най-много да си потрошат кокальете,пустиняците му ниедни cool.gif

Е-те ти един такъв екземпляр от Бела Слатина:

ceco.jpg

biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пияни ще има винаги , въпроса е да не отнасят невинни хора в гробищата със себе си .

А иначе да си пият колкото искат . :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те защо не носят каски-като мотоциклетистите,и наколенки трябва да носят biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами принципно би трябвало да носят ама нали знаеш, че пияния и господ го пази...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
E,те тия омрази не са опасни,като шьофорите на коли biggrin.gif Те най-много да си потрошат кокальете,пустиняците му ниедни cool.gif

Е-те ти един такъв екземпляр от Бела Слатина:

ceco.jpg

biggrin.gif

Доки, Не е точно така. Оня ден на път за работа един тир изпреварваше велосипедист. в това време и една кола искаше да мине съвсем резонно до тира. Аз бях отзад. Изведнъж тира сви рязко вляво и колата пред мен се наложи да удари рязко спирачките. Без малко да мине под тира. Причината? Ами един дъртак с велосипед кривна "без да иска" метър и половина встрани! То хубаво, като иска да скача под тира, но ако и леката кола бе влязла под него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Доки, Не е точно така. Оня ден на път за работа един тир изпреварваше велосипедист. в това време и една кола искаше да мине съвсем резонно до тира. Аз бях отзад. Изведнъж тира сви рязко вляво и колата пред мен се наложи да удари рязко спирачките. Без малко да мине под тира. Причината? Ами един дъртак с велосипед кривна "без да иска" метър и половина встрани! То хубаво, като иска да скача под тира, но ако и леката кола бе влязла под него?

Ами-сигурен ли си,че е бил пиян? :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докторе, нема а закачаш бръдчеда, он не е виновен, толко си моа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Докторе, нема а закачаш бръдчеда, он не е виновен, толко си моа.

Що бре,да ти го връъ? :rolleyes::) Тоа омраз, дето го гледате на фотографията,е като секи друг омраз,що е решил да са снима ка реска бирица в центъра Северозапада :yanim:biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Те защо не носят каски-като мотоциклетистите,и наколенки трябва да носят biggrin.gif

А усмирителни ризи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то само това оставаше. Те попринцип велосипедите са много опасни на пътя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.