Премини към съдържанието
building

Проблем с настройките на Nero Express 6

Препоръчан отговор

Здравейте.

Инсталирах Nero 6 от cd-то което е към писачката ми. Проблема ми е в това, че когато опитам да стартирам Nero Express се получава следното нещо.

http://img228.imageshack.us/img228/27/untitledyz7.png

http://img257.imageshack.us/img257/6249/untitledtw3.png

Ползвъл съм у един приятел Nero Express и въобще не е тъка. :angry:

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише, че твоята версия на софтуера не включва Nero Burning ROM и трябва да си я закупиш. Можеш да използваш само Nero Express.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази от горния линк само на немски ли е? Инсталатора беше немски,може да ме е питал някъде,но мога ли да я направя на английски - ако може и в кое меню да бръкна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички версии на Nero, разпространявани заедно с новозакупени DVD записвачки са чисто промоциални и демонстрационни версии и почти винаги включват само Nero Express и са още орязани тук-там. Изключение правят може би тези дискове, които ви дават когато сте си закупили laptop. При тях наистина комплектът е пълнофункционален, но е пригоден единствено и само за тази записвачка, която имате вградена в самия laptop (Ако инсталирате Nero на машина с друг вид и/или модел записвачша, ще тръгне без проблеми, даже няма да ви иска сериен номер <той си е вграден в инсталационния диск> но няма да иска да работи с тази записвачка).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да така е тези дискове,които вървят с лаптопа са пълнофункционални,но на скоро забелязвам,че нещо постепенно спират да дават такива дискове с програми.Само ти дадът драйверите и Windows на диск и това е.До сега трима приятели си зимат лаптопи и им дават само драйверите и уиндолса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.