Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Едва ли има нужда от представяне.. Мадонна е достатъчно силно име, което олицетворява всичко в едно - секс, разврат, успех, желание.. и още много.

coverhm5.jpg

Download

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, ще й хвръля едно око, защото уважавам Мадона като творец, но съм чувала, че има отвратителен характер.

Ще прегледам книжката, но принципно хич не съм привърженичка на книгите писани от разни поп-звезди:whist:.

Единствената, която ми грабна окото беше тази на Антъни - вокала за Red Hot Chilli Peppers. Scar Tissue май се казваше и беше доста фрапираща:speak:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
от разни поп-звезди

ohmy.gifbiggrin.gif

То в книгата няма много за четене.. :whist: Тук можете да я прегледате ,ако не ви се сваля цък.Правена е през далечната 1992 като допълнение към албума "Еротика".В снимките в книгата ще разпознаете Наоми Кембъл, Изабела Роселини, Ванила Айс и други...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ohmy.gifbiggrin.gif

То в книгата няма много за четене.. ;) Тук можете да я прегледате ,ако не ви се сваля цък.Правена е през далечната 1992 като допълнение към албума "Еротика".В снимките в книгата ще разпознаете Наоми Кембъл, Изабела Роселини, Ванила Айс и други...

Така по става biggrin.gif

Обожавам Изабела Роселини, мнго красива жена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.