Премини към съдържанието
linker

Мнения относно LOGITECH Z-5400

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам намерение да си взема системата Z-5400 на Logitech (http://www.mostbg1.com/most/Item.aspx?itemid=33681). Из нета всички са много доволни от тях и казват, че качеството и силата на звука са ненадминати за тази цена. Някой от вас притежава ли такива, или поне да е чувал нещо за тях?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Moга да дам мнение за версията Z-5450. Невероятно плътен звук, съпоставен с големината на говорителите. Басът е мощен, не звучи като тъпан насред село. Усещат се съвсем леки изкривявания в ниските честоти, при променени настройки на еквалайзера. При средните и високите всичко е кристал. В стая с нормални размери (4-3 метра) просто не се издържа от силата на звука, не само от гледна точка на мощността, но и на налягането. Лично мнение: Отлична озвучителна система за всякакъв вид ползване (музика, игри, многоканални филми). Всичко е изпипано до последната нотка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Moга да дам мнение за версията Z-5450. Невероятно плътен звук, съпоставен с големината на говорителите. Басът е мощен, не звучи като тъпан насред село. Усещат се съвсем леки изкривявания в ниските честоти, при променени настройки на еквалайзера. При средните и високите всичко е кристал. В стая с нормални размери (4-3 метра) просто не се издържа от силата на звука, не само от гледна точка на мощността, но и на налягането. Лично мнение: Отлична озвучителна система за всякакъв вид ползване (музика, игри, многоканални филми). Всичко е изпипано до последната нотка.

Ок благодаря за мнението. Ами така като гледам двете системи са с еквивалентни характеристики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте. Имам намерение да си взема системата Z-5400 на Logitech (http://www.mostbg1.com/most/Item.aspx?itemid=33681). Из нета всички са много доволни от тях и казват, че качеството и силата на звука са ненадминати за тази цена. Някой от вас притежава ли такива, или поне да е чувал нещо за тях?

Взимай и не се колебай, но ако може да събереш за Z-5500, това е избора :) Иначе бях скоро пред тази дилема, но мисля да си взема Z-5500 иначе чух колонките за които питаш и са доста добри... cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Взимай и не се колебай, но ако може да събереш за Z-5500, това е избора ;) Иначе бях скоро пред тази дилема, но мисля да си взема Z-5500 иначе чух колонките за които питаш и са доста добри... cool.gif

Гррр.. ей сега ходих в мост-а да ги вземам... и разбира се ги нямат в наличност, и нямало да получават.. ами защо ги държат на скапания им сайт, дори с обявена цена. Знам че 5450 и 5500 са много добри но са $130-170 отгоре....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.