Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ICQ и писане с няколко човека в един прозорец

Препоръчан отговор

Имам проблем с програмата icq. Възможно ли е няколко човека да чатят едновременно в едно прозорче (повече от двама) и ако може как ставa. sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако питаш конкретно за това да става със самата програма ICQ - не може, или аз не съм срещал още такава версия на ICQ, а от доста време я ползвам. Ако се използват други чат програми, съвместими с ICQ - може и да се получава с някоя от тях, но не мога да ти кажа с коя конкретно става ( не съм запознат подробно с другите ).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами единствено се сещам за опцията в ICQ5 - multi chat, така може да чатите повече хора заедно в един прозорец

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам дали има програмка с която да можеш не само да изпращаш, но и да получаваш съобщения от няколко човека в един прозорец, но с Миранда версия 0.3.3.1/за съжаление в последната весия 0.4 го няма/ можеш от един прозорец да изпращаш съобщения до няколко контакта от листата си.

Разгледай темата Plugins за Miranda, като от там можеш да намериш този линк с конфигурирана Миранда с куп плъгини и само трябва да си въведешICQ номера и паролата.

Ако не искаш плъгини и искаш да си я инсталираш "на чисто", то по free-тата можеш да си намериш и инсталер за верия 0.3.3.1, макар че не виждам причина за това.

ЕДИТ: 1. Не бях видял поста на lorentzo, явно това иска vankata.

2. Може би има плъгин за Миранда-та с който да може да се чати в един прозорец.

Редактирано от robin xyg (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
2. Може би има плъгин за Миранда-та с който да може да се чати в един прозорец.

<{POST_SNAPBACK}>

Миранда има подобен плъгин, като при него се чати в един прозорец, но в отделни табове (страници) - по един за всеки потребител, така че това няма да свърши работа. Иначе за чат плъгин не съм чувал, поне не такъв базиран на ICQ. Има IRC плъгин обаче, който върши подобна работа, само че се ползва IRC протокол, а не ICQ протокол.

Допреди малко си играх с един плъгин уж за чат в ICQ. Ето описание - ICQ Chat Room (Talk Agent) Plugin 0.1.0.0, но хич не ми хареса. Има някакъв замисъл, но мисля че няма да ти свърши работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оригиналното ICQ незнам да има такава опция.

Опитай QIP, aз ползвам него, от момента в който се появи първата версия. При тази програмка чатиш с няколко души в общ прозорец с табове (като Firefox) :-)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sisyphos, както обясних по-горе не става въпрос за чатене с различни потребители в един прозорец, но в различни табое, а в един таб. Т.е. точно както в общите канали на mIRC.

Възможно ли е няколко човека да чатят едновременно в едно прозорче (повече от двама) и ако може как ставa
Иначе и Миранда има такъв плъгин, както и
Ами единствено се сещам за опцията в ICQ5 - multi chat, така може да чатите повече хора заедно в един прозорец
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване