Премини към съдържанието
valentinho

Ще е по добре ако има раздел като ФИТНЕС И ХР.ДОБАВКИ

Препоръчан отговор

наистина ще е добре ако има раздел като Фитнес и Хранителни Добавки.Сигурен съм че мн хора се интересуват от тези неща :ph34r: особено аз ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

наистина ще е добре ако има раздел като Фитнес и Хранителни Добавки.Сигурен съм че мн хора се интересуват от тези неща :) особено аз ;)

Мда,раздел битова химия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В компютърен сайт и форум, раздел за фитнес и хранителни добавки малко странно ми се вижда, даже смешно. Ако някой иска да пита нещо свързано с фитнеса да пише в темата в раздел Спорт. (темичката и без това има нужда от малко възраждане, че западна).

Редактирано от RefreshMe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    В компютърен сайт и форум, раздел за фитнес и хранителни добавки малко странно ми се вижда, даже смешно. Ако някой иска да пита нещо свързано с фитнеса да пише в темата в раздел Спорт. (темичката и без това има нужда от малко възраждане, че западна).

Всъщност темичките са няколко. А който иска сериозно да разбере що е това кулТуризъм и има ли ТО почва у нас, налице са достатъчно линкове, публикувани в темите. RefreshMe, ако знаех, че това е компютърен сайт, изобщо нямаше да си правя труда да влизам или най-много щях да стоя само на първа страница и да следя компютърните новости :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.