Премини към съдържанието
Shrek

Свихме джакпота на румънците

Препоръчан отговор

Господ отново е българин. 15 седмици Румъния чакаше да падне рекордния за страната джакпот от държавната лотария в размер на 10 милиона евро. В неделя вечерта сумата бе спечелена. Но не от румънец, а от русенец. Нашенецът удари 8-цифрената сума с фиш за 3 лева. Това твърди румънският всекидневник "Котидианул". Изданието посочва, че билетът бил закупен в граничния град Кълъраш. През последните седмици много българи преминавали границата, за да си купят фишове, привлечени от натрупаната огромна печалба в румънската игра 6 от 49, пише още изданието. Падналата в неделя сума е най-голямата досега награда в историята на румънската лотария. За първи път тегленето на числата стана в присъствието на чуждестранни наблюдатели, представители на фирмите, които са доставили урните за теглене, и на софтуера за обработка на данните. Сред нетърпеливите да узнаят дали голямата сума ще отиде в техния джоб бяха също молдовци, унгарци, сърби, немци, а също и нашенци.

Ти ли удари джакпота, питаха се един друг русенци вчера. Нашенците пускали фишовете си най-често в пунктовете на тотото в съседния ни град Гюргево. За разлика от румънците обаче българите залагат малки суми. Румънското тото е на същия принцип като българския тотализатор. Дори фишовете са подобни на външен вид, но не съдържат т. нар. отрязъци.

в-к Стандарт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не е нашия колега с Фиестата?Ако сложи Мондео в подписа е той да знаете :P))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:) Да е жив и здрав да си пропилее 1/3-та, с другата 1/3-та да си уреди живота и може 1/3-та на мен за дето давам акъл :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да е жив и здрав човека и да си ги харчи :)

И той с фиш от 3лв., пък във вестника четохй, че имало и такива по 100:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да не е нашия колега с Фиестата?Ако сложи Мондео в подписа е той да знаете :gift:))

Ай ся пък и ти! И аз карам Фиеста :wub: Освен това Кълараш май е далечко от Русе! За къф чеп да ходя до там ;) Dragozow, вземаш ни за бъзик, а аз даже не съм сигурен, че печелившият е от Русе, а даже и от България. Знаеш ли колко румънци имат жилища в Русе? А знаеш ли, че румънци масово карат автомобили с българска регистрация?

Де такъв късмет, да се похваля с Мондео cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време чух един лаф: Ако камилата няма късмет, сред пустинята може и бяла мечка да я ...... :gift:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свихме джакпота на румънците

Не е ли по правилно статията да се казва "Нашенец сви джакпота на румънците" защото лично аз не съм участвал в свиването нито в разпределението на скромната сума

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Преди време чух един лаф: Ако камилата няма късмет, сред пустинята може и бяла мечка да я ...... :gift:

Няма или има късмет :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледайте го тоя WildHorse има в подписа Мондео,казах ви аз че ще кара колата на Бонд ако е ударил кьоравото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гледайте го тоя WildHorse има в подписа Мондео,казах ви аз че ще кара колата на Бонд ако е ударил кьоравото.

Да очаквам ли бан тогава? Че то Морфейчо не успяхте да изгоните, та мен ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не сме желали да го гоним.Теб също :)

И още един последен як суперофтопик. Тогава защо бе цялата патаклама? Малко ли банове и чудесии бяха? Отговор не ща, не знам даже защо влязох пак с тоя ник!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тогава защо бе цялата патаклама?

Няма такава,на никой не му пука с кой ник влизаш.Няма ограничение за броя на никовете.Просто се криеш без да те търси някой :)

Така че остави това Мондео и ела с Фиестата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.