Премини към съдържанието
Nikolai1990

CD/DVD ROM-а ми дава грешка?

Препоръчан отговор

Здравейте!

Незнаех къде да пусна темата и реших да я поставя тук,ако е на грешното място нека модераторите да я изместят.Проблемът е следния като записвах един път CD-RW и без да си искам натиснах на Неро-то "Finalize CD",след което като изтрих това,което бях записал реших да видя дали нещо е останало на диска(просто любопитсво).Когато реших да погледна с дясното на мишката-преглед и ми даде следн грешка,естествено се сетих,че бях натиснал "Finalize CD" и си мислях,че проблема е в това.Тази вечер сложих обикновен диск да си запиша Windows XP Media Center и когато вкарах дискът той не искаше да се прочете автоматично.Тогава реших да го отворя ръчно дясното на мишката-преглед и ми даде тази грешка ;) .Искам да знам това от CD/DVD ROM-а ли е или е от Windows-а,защото той нещо не е наред,като поцъкам с Virtual PC и нета ми спира,като си ресна машината и имам нет?

Ето и горе споменатата грешка:

530489_orig.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По прицип когато диска е празен дава точно тази грешка..Може би преди ти е била пусната опцията за запис на диск със самамата операционна система. Ако искаш да можеш пак да "отваряш" празни дискове направи следното. Дясно на устроийстово в My computer -> Properies -> Recording и слагаш отметка на "Enable CD rec.."

/offtopic за нета..да не си към орбитал.. biggrin.gif

Редактирано от the_X_files (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Към Орбитал съм как позна :P хаха.Колкото до тази настройка където ми я каза ти пак нестава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.