Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

neoscanner

Всичко за продуктите на McAfee - мнения, препоръки, дискусия

Препоръчан отговор

McAfee VirusScan 10.0.0.21 for Windows

McAfee VirusScan Benefits:

- New! Automatic spyware and adware detection identifies, blocks, and removes identified potentially unwanted programs, such as spyware and adware, or other programs that jeopardize your privacy, identity or simply reduce PC performance.

- New! Automated, daily signature updates help keep your PC protected from recently discovered virus and spyware threats.

- Inline cleaning automatically cleans infections when virus, worm, Trojan, ActiveX control and Java applet threats are detected from.

- Comprehensive, fast and unobtrusive scans identify and remove viruses, Trojans, worms, unwanted programs, such as spyware and adware, dialers and other malicious virus-like applications without interrupting your work.

- WormStopper monitors suspicious mass-mailing behaviors and prevents the spread of viruses to friends, family, and co-workers.

- Script-Stopper technology prevents new, script-based threats like the "I Love You" virus.

- Virus security alerts notify users of potential threats and provides information to avoid infection.

- 24/7, worldwide virus outbreak monitoring by McAfee's Antivirus Emergency Response Team (AVERT), who continually monitor worldwide virus activities and then provide immediate anti-virus protection and removal solutions to VirusScan users.

- Always-on protection from viruses, spyware and other Internet threats that may enter your PC via e-mail, instant message attachments, Internet downloads, and web browsing.

- Auto-updates run silently in the background, ensuring you’re always protected from evolving and emerging security threats.

- Real people. Real help. For free. Our experts are available 24 hours a day, seven days a week via Internet chat.

Homepage - http://us.mcafee.com

Size: 9.57 MB

Download Full: http://www.megaupload.com/?d=367P70T0

Публикувано изображение

П.П. За почитателите на McAfee-продуктите предоставям специален бонус:номера на корпоративен лиценз и възможност да изтегляте директно от оф-сайта различни продукти на тази антивирусна компания.И така линка за логване:

https://secure.nai.com/us/forms/downloads/upgrades/login.asp

[hide=7]Grant Number: 913336-NAI[/hide] (This Grant Number is licensed to the

State of Hawaii) ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БГ мирър с поздрави към neoscanner - McAfee Virusscan 10.0.0.21 For Windows (9.6 МВ) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам мнението ви за най-новия продукт на Mcafee 2006?Поне за мен е страшно добра програма и мисля че бие всички по ефективност

Редактирано от mihnev_sz
Заглавието на темата (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

McAfee Internet Security Suite 8.0.113.3 Retail

Proven security that protects your digital lifestyle.

Internet Security Suite:

* Protects irreplaceable files, such as family photos and personal financial documents

* Identifies spyware and adware before they can run on your PC

* Blocks unwanted inbound and outbound Internet traffic

* Filters unwanted and malicious e-mails and "phishing" web sites

* Prevents most offensive online content, including pop-ups and ads

* Enhances privacy with a digital document shredder

* Updates automatically to protect against new threats

The PC has become the hub for your digital lifestyle. You store your digital assets – photos, movies, music, resume, and other valuable documents – on your PC. You use the Internet for digital communications, including e-mail, instant messaging, online shopping, and banking. This combination has created the perfect environment for viruses, spyware, and hackers to threaten your PC, data, and identity.

Proven security that protects your digital lifestyle, McAfee Internet Security Suite prevents viruses, blocks hackers, identifies spam and protects your identity. Feel free to e-mail, IM, share pictures, bank, and shop online knowing your PC, documents, and personal information are safe from Internet threats. Best of all, automatic updates ensure you always have the latest protection.

Официална страница

Линк за изтегляне

Мирър

Бг-мирър за изтегляне 10x to Wankata Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

McAfee AntiSpyware Enterprise 8.5sa Beta

Описание от производителя на програмата:

McAfee Anti-Spyware Enterprise uses true On-Access scanning to proactively block, identify and safely eliminate applications such as spyware, adware, keyloggers, cookies and remote-control programs. And it is part of the McAfee Protection-in-Depth Strategy that provides security from the edge of the network to PCs and Servers. McAfee Anti-Spyware Enterprise seamlessly integrates with McAfee VirusScan Enterprise 7.1 and 8.0i; enhancing McAfee VirusScan Enterprise with registry/file scanning and cleaning and memory process scanning /termination as well as, central management by McAfee ePolicy Orchestrator 3.02+ or McAfee Protection Pilot 1.1

Възможности: тук

Лиценз: Shareware

Промени:

*On Access Scanning

*On Demand Scanning

*Memory Scanning

*Detection and cleaning of registry and cookies

*Automated Updating

*Spyware-Specific Access Protection Rules

*Centralized Management and Reporting

Публикувано изображениеОфициална страница: www.mcafee.com

Публикувано изображениеDownload (Form): McAfee AntiSpyware Enterprise 8.5sa Beta (11.54 МВ)

N.B. Лицензът за тази бета версия изтича на 31.12. 2005.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И от мене две огледала за изтегляне на McAfee VirusScan Professional Edition v.10.0.25 -CYGNUS Retail:

[hide=1] http://www.megaupload.com/?d=U83TTTFD

http://d.turboupload.com/d/89086/VSP_EN.rar.html[/hide]

Искам специално да благодаря на Slammer за подкрепата,която ми оказа в темата и затова,че паралелно с форумната тема публикува новината и на заглавната страница на сайта.

Със здраве Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото, което не ми харесва е, че при инсталация на какъвто и да е продукт на McAfee за дължително се инсталира и McAfee Security center, през който се управлява продукта. В него обаче постоянно текат предложения за изпробване на траял версия на всички McAfee продукти, както цените им. Секюрити центъра показва и каква е степента защита на съответната машина, но тази степен е изключително относителна защото се определя единствеено от това дали има McAfee софт, като ако има инсталиран друг аналогичен, наличието му не се отчита.Това може би част от рекламната стратегия, но мен ми намирисва на нелоялна конкуренция, която не им прави чест.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо интересно:

McAfee Installation Designer v8.2

Публикувано изображение

Програма за прекомпилиране на инсталациони програми на McAfee с предварително зададени настройки. Така не трябва всеки път да променяте настройки по време на инсталация

http://nht-team.my-ftp.net/download.php?name=ac-id82.rar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото, което не ми харесва е, че при инсталация на какъвто и да е продукт на McAfee за дължително се инсталира и McAfee Security center, през който се управлява продукта. В него обаче постоянно текат предложения за изпробване на траял версия на всички McAfee продукти, както цените им. Секюрити центъра показва и каква е степента защита на съответната машина, но тази степен е изключително относителна защото се определя единствеено от това дали има McAfee софт, като ако има инсталиран друг аналогичен, наличието му не се отчита.Това може би част от рекламната стратегия, но мен ми намирисва на нелоялна конкуренция, която не им прави чест.

<{POST_SNAPBACK}>

Това не е точно така. McAfee 8.0i Enterprise е изключение. Не е необходимо да се инсталира Security Center. Самостоятелен продукт е. Има и Patch 11 вече. Точно с тази версия са показали и едни от най-добрите си резултати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости kolche

Не струва програмата да не говоря че трудно се деинсталира. Аз ползвам комбинация F-Secure 6.01 с инсталирани модули Virus and spy protection и Automatic Updates Manager с Касперски АнтиХакер 1.80 и съм адски доволен да ви призная сега :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

McAfee VirusScan v10.0.27 Retail by ZWT

Линк за изтегляне

Със здраве  Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

Защо ми излизат иероглифи като отворя линка така ли трябва да е или има поблем в пс то ми

Излезе професионалната версия на McAfee VirusScan® 10.0.25

Мирър

<{POST_SNAPBACK}>

защо ми отваря иероглифи на този линк такали трябвада е или не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

реших да пробвам и сложих mcafee internet security 2006 но не можах да го uninstall,защото имаше script error. влезнах аз в safe mode изтрих всички директории на макафи (без 2 файла!), след което започнах да трия файловете от регистрите...останаха 2-3,които не искаха да се изтрият. Но сега като пусна компютъра security center на windows xp sp2 изписва,че mcafee virusscan и mcafee personal firewall са изключени...а не че нямам антивирусна...кажете ми как мога да оправя проблема/дочистя каквото трябва,защото това ще ми е пречка да инсталирам друга антивирусна???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tук има помощни програми за премахване на mcafee - продукти.

http://forums.mcafeehelp.com/viewtopic.php...ab450339ac158f8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста надеждна програма според разните класации (обикновено не се съобразявам с тях и си правя собствени "тестове"), с излишно усложнени настройки. Както всички останали продукти на фирмата, и тази си създава собствен Security Center, който не е особено благосклонен към уиндоуския. Частични проблеми с ъпдейтите, регистрацията и т.н., т.е. все неприятни фактори. Някъде имаше кракната 10-та версия, съдържаща пълен комплект - антивирус, стена, анти спай..., ама имах доста проблеми докато я деинсталирам. Същото и с `2005 all in one...

Изпробвах и 8-ма серия - прочутата Enterprise, инсталирах я и след няколко минути лепнах онзи вирус, който рестартира компютъра след 1 минута. Преинсталирах, забравих за продуктите на McAfee, ползвам си Kaspersky и нямам грижи.

Лично мнение, неангажиращо никого с нищо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да добавя само че и доста "тежка".Забавя ми компа доста,въпреки че имам 512 мегабайта РАМ и не съм стартирал по4ти нищо.особено игрите ми сякаш не бяха на себе си.Може с повече памет да се оправят нещата:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко месеца ползвам Macafee 8i и нямам причини да се оплаквам.Вярно че трябва първо да се настрои но после :) Не съм съгласен че е тежка,при мен с Р2/400Мн/и 320МВ РАМ работи чудесно.Просто ако не си закърпиш Уиндоуса и разчиташ само на антивирусната няма как да стане.Личното ми мнение е че това е една от най добрите програми,без това няма такава която би осигурила 100% сигурност ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакви проблеми не съм имал и компютрите на които съм инсталирал също. Ползвам от година и полувина VirusScan Enterprise 8.0.0i и не съм имал проблеми. Не ми забива и е лека (512 mb RAM)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

satyricon73 kакто виждаш всеки си има собствено мнение и според мен е най-добре всичко да се пробва лично :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Download

Прясно от един чужд тракер.

-/- Supplier : TEAM ADDICTION : -/- Release Date: 2006/09/01 .

-/- Cracker : RiSE FINEST . -/- of Disks : 06 x 5.00MB

. -/- Packager : RiSE FINEST -/- Protection : Retail .

: -/- Requirements: : -/- Utility Type: Security .

. -/- Testers : RiSE FINEST . :

Special software requirements :

:- :

- : - - : -

Release Info :

- : - :

Overview

With the wide variety of viruses, hackers and blended threats lurking on

the Internet today, you need more than a simple anti-virus program to

keep your PC and files secure. McAfee VirusScan Plus 2007 provides the

essential protection you need to surf the Web and download files safely.

With McAfee VirusScan Plus powerful integrated technologies work together

to combat and defeat even the most sophisticated multi-pronged attacks.

McAfees trusted PC protection blocks and removes threats automatically,

and identifies spyware and adware before they can run on your PC. Plus,

to keep things extra simple, the new McAfee SecurityCenter gives you

at-a-glance control over all your McAfee applications. Get the confidence

you need to surf the Web, knowing McAfee is always on, always updating

and always protecting you.

Note! Big thanks to TEAM ADDICTION for letting us use their supply.

-

: Install Notes

- : -

1) Unzip, Unrar

2) Run install.exe

enjoy...

- RiSE

-

RiSE News :

FO Header By: Flames ACiD -+- NFO Layout By: Strike Light :

. NFO Last updated on: 06.27.06 -+- NFO Last updated by: The Leaders .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...