Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Барселона - там искам и да живея, тъй като съм луд фен на футболния отбор :P Други дестинации...може би Бразилия, заради пищните и уникални бразилки, както и всяка по-южна страна - харесвам топлината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На доста места:

В Египет да видя пирамидите

В Париж да видя Айфеловата кула

В Дубай да видя как живеят богатите и да се кача на най-високата сграда в света

В Лондон да видя красивите сгради

В Лас Вегас(ако имам и парички ще е още по-добре)

Във Венеция също така и на Хаваите

Ето малко снимки на прекрасни места по света

OFF: До сега не съм излизал извън родината, но живота е пред мен, дано да имам възможност и средства да посетя поне една от тези държави през живота си! И България не е за подценяване, защото имаме уникална природа и климат-почти няма толкова малка държава, в която има толкова разнообразен релеф: море,планини и равнини, дори и да сме бедна държава, България е все по-предпочитана дестинация от чужденците, заради ниските цени, но за съжаление повечето българи не могат да си позволят екскурзия в чужбина, жалко за нас :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Какво пък има Великобритания повече от останалите страни??? В коя част на Великобритания,ако не е тайна?

Ами доста неща.Едва ли и ти не се сещаш за няколко.Аз ще ти дам за пример ABSOLUT ICEBAR(бар с интериор почти изцяло от лед).Има само 4 в Европа.

На мен ми се ходи в Амстердам.(И там има такъв бар)

Редактирано от Open_your_Mind (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Родопите.

аре, тръгваме ли? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остров Корфу е идеално място за ваканция през месеците май, юни, септември, октомври. Цените на хотелите през този период са направо изкусителни. Например при резервация през зимата, през май апартамент от две стаи и две бани в четиризвездния хотел Рока бела на брега на морето излезе 180 евро за пет нощувки. Де факто цената е по 36 евро на вечер с включена закуска. Тук разказвам повече за цени на хотели, таверни и екскурзии http://www.pixto.bg/groups/holliday-in-greece/discussions/41522

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Памуккале

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Палермо, Неапол и наоколо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Памуккале

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Непременно иди, чудно е там. Аз се напъхвам под разхладителните струи минерална вода направо с дрехите и се излежавам в малките басейнчета с часове. Преди няколко лета бяха застроили, наоколо цъфнаха няколко хотела, опитаха да "опитомят" водата в тръби към басейните и баните им. Тогава камъните потъмняха, пожълтяха а водата пресъхна. Мина известно време и решиха че няма да изгубят това чудо и махнаха хотелите. Събориха постройките нацяло. Щом се изчисти от това, камъните побеляха отново и водата тръгна. На някои места все още са жълтеникави но малко по малко възвръщат красотата си. Един добър урок за печалбари беше (:

А аз искам тук...:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Непременно иди, чудно е там. Аз се напъхвам под разхладителните струи минерална вода направо с дрехите и се излежавам в малките басейнчета с часове. Преди няколко лета бяха застроили, наоколо цъфнаха няколко хотела, опитаха да "опитомят" водата в тръби към басейните и баните им. Тогава камъните потъмняха, пожълтяха а водата пресъхна. Мина известно време и решиха че няма да изгубят това чудо и махнаха хотелите. Събориха постройките нацяло. Щом се изчисти от това, камъните побеляха отново и водата тръгна. На някои места все още са жълтеникави но малко по малко възвръщат красотата си. Един добър урок за печалбари беше (:

За сега е само идея и само силно желание / без възможности http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif /, но щом си била там значи, мога да попитам, ако предприема нещо. В нета информацията за екскурзии до там е нищожна, да не кажа - никаква. :yanim:

Някога, видях това място в 'Одисей' и до онзи ден се питах, дали е истинско. А след, като видях, че го има, вече ми е цел...отколешно желание !

Редактирано от shefkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега е само идея и само силно желание / без възможности http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif /, но щом си била там значи, мога да попитам, ако предприема нещо. В нета информацията за екскурзии до там е нищожна, да не кажа - никаква. :yanim:

Някога, видях това място в 'Одисей' и до онзи ден се питах, дали е истинско. А след, като видях, че го има, вече ми е цел...отколешно желание !

Била съм многократно, в градчето имаме приятели и често им гостуваме. Но ако решиш, мога да проверя заради теб възможностите и да организираме от тук пътуването ви. Живея в Турция сега и често организираме почивките на приятели и групи от Бг.

С туристическа агенция от Бг също не е невъзможно а и не е скъпо да се посети Памуккале. А на път към Памуккале има множество исторически места като Троя например...

Ми.. ако решиш - пиши ми. Винаги ще помогна, стига да мога. :)

Чакай да сложа една-две снимки та да те навия :ph34r:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

А

са другите нещица по този маршрут. Ние се качваме на колата и тръгваме... без много да му мислим. Редактирано от secret_rose (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай да сложа една-две снимки та да те навия :yanim:

Давай :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай :yanim:

Готово де :ph34r:

Редактирано от secret_rose (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обожавам да пътешествам, а ето и местата, които искам да посетя:

Дубай е номер 1 в списъка ми <3

Публикувано изображение

Санкт Петербург и вдигащите се мостове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Абу Даби

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Лос Анджелис

Публикувано изображение

Сан Франциско

Публикувано изображение

Рио де Жанейро

Публикувано изображение

Спирам, че така мога да изреждам до утре хаха :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам утре да посрещна на Камен бряг джулай морнинг .... ама на ... т'ря се бачка :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма никакво значение къде - само да е жега и море!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз даже не държа и на морето ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Внимавай какво си пожелаваш, понякога желанията се сбъдват.

Аз искам в България на дъжд и студ, писна ми жега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Стъкления плаж.Искам да видя с очите си най- цветната пясъчна ивица.

Публикувано изображение

Редактирано от Уиш... (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сейнт Лусия - Карибски острови

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Бора - Бора - за сега... После на Юкатан - между морето и сенотите... После по Австалийско на Големия Бариерен Риф... И така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веси, за Памукале се приготви да "припкаш", докато успееш да цопнеш дупе във водата, тъй като от слънцето толкова много се нагрява тази на пръв поглед снежна покривка.

Иначе аз съм хвърлила око на Бутан от година насам. Малко сложничко ми се вижда самото пътуване до там, но съм сигурна, че преживяването ще бъде уникално. Но не е за върли тютюнопушачи, тъй като тютюнопушенето и продажбата на цигари в страната е нелегално.

Публикувано изображение

И разбира се, при тези ниски температури, все повече и повече ми се ходи до Белиз, най-вече защото обожавам да се гмуркам, а там е рая на водолазите - и професионални и аматьори (като моя милост):

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да отида в Ада, но ме е страх, че в следствие на това, Дявола ще избяга при вас.... :P

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване