Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Декември месец най-подходящото място където да отиде човек е Bugarach

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Декември месец най-подходящото място където да отиде човек е Bugarach

Публикувано изображение

сори ама не пускат никого вече там

http://www.kaldata.com/forums/topic/54162-%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%8f%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d1%81%d0%b2%d0%b5%d1%82%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b7-2012-%d0%b8%d0%bb%d0%b8-2060-%d0%b3%d0%be%d0%b4%d0%b8%d0%bd%d0%b0/page__st__940

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навсякъде ми се ходи, само да е на екскурзия и не по работа! 

От много време ми се иска да посетя Япония... някой ден и това ще стане!  :chinese: ( не е китайско - японско е ;)  )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е далеч от морето. За мен наколно жилище на Бора-Бора...

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е далеч от морето. За мен наколно жилище на Бора-Бора...

Публикувано изображение

И тук искам, разбира се, но слънцето ме убива... :(

За това - вода, но на закрито...

Е, разбирам какво изпускам... или не съвсем, защото не съм се гмуркала по друг начин, освен с твоите описания... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Местата са две за това лято... Не слушам много такава музика, но местата и атмосферата са просто уникални, пък и има доста "сетове", които ми харесват де. Дано успея поне едното да посетя - стискайте ми палци, защото и двете места са свързани с мноооого километри едното е само около 2 000км. де ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слънцето, слънцето... Гледаш ли тейзи ми ти колипки какви хубави покрифчета имат? М? Представи си само, как минава соленият бриз през незатварящите се прозорци. Като ти се прище във водата, накланяш се и примък - мързеливо се търкулваш от талана във водата. Като почнеш да умиргаш от слънзето, излизаш от лагуната и отмък обратно на сенчестия талан. После пак ми разправяй за закрити базейни и хлорирана вода...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слънцето, слънцето... Гледаш ли тейзи ми ти колипки какви хубави покрифчета имат? М? Представи си само, как минава соленият бриз през незатварящите се прозорци. Като ти се прище във водата, накланяш се и примък - мързеливо се търкулваш от талана във водата. Като почнеш да умиргаш от слънзето, излизаш от лагуната и отмък обратно на сенчестия талан. После пак ми разправяй за закрити базейни и хлорирана вода...

Знаааммм, но няма начин... Слънцето ще ме победи...

А искам и тук... Малта, което скоро ще ми се случи...

А бе - in морето veritas :)

Публикувано изображение

Редактирано от Merryl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се срещна с къдроглав пеликан в Керкини

Публикувано изображение

Има две имена: гръцко - Керкини  и българско - Бутковско езеро.

Керкини е блато, свързано с река Струма, но площта му е изкуствено увеличена с напоителна цел

Намира се в Северна Гърция, между планините Беласица и Круша, на по-малко от половин час път от границата.

.

Най-добрият начин да оцениш природата и животните е като отидеш при тях на място

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На едно ей такова място...

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На село - Бучин Проход, невероятнo селце. :cheers:

Публикувано изображение

Снимка:Wikipedia

Редактирано от Greak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да отида до Франция, казвали сами че Париж е града на чудесата, а и  Версай ми се струва като най-прекрасното място на света......А колкото до Сена и Айфеловата кула ...нямам думи да опиша колко искам да разгледам града от корабче и как бленувам да видя осветения Париж, от високо......

Публикувано изображение

Редактирано от Alice:* (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти всичко споменато от теб, успях да видя миналата година по това време. С изключая на нощен Париж и разходката с корабче. Айфеловата кула ми беше мечта и си признавам, че сърцето ми остана там. Може би, Версай няма да те впечатли чак толкова много, на за сметка на него - Нотър Дам и Сакре Кьор ще компенсират с изяществото си. Или поне при мен беше така. Искрено се надявам и ти да успееш да отидеш и да видиш.

Искам да отида до Франция, казвали сами че Париж е града на чудесата, а и  Версай ми се струва като най-прекрасното място на света......А колкото до Сена и Айфеловата кула ...нямам думи да опиша колко искам да разгледам града от корабче и как бленувам да видя осветения Париж, от високо......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мене мечтата ми беше да видя това чудо на престъпната мисъл Kowloon Walled City ама те взели, че го разрушили.

Само снимките са останали от него, показващи бъдещото на нашите градове.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мене мечтата ми беше да видя това чудо на престъпната мисъл Kowloon Walled City ама те взели, че го разрушили.

Само снимките са останали от него, показващи бъдещото на нашите градове.

София натам върви  :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Замъкът Лястовиче гнездо, Крим, Украйна

Публикувано изображение

Лястовичето гнездо - паметник на архитектурата и историята, разположен на 40-метрова отвесна скала край селището Гаспра. Рицарският замък в средновековен стил е построен през 1912 година по поръчка на германския барон Щенгел (Stengel) и дизайн на руския архитект А.Шерууд. През 1927 година мощното Кримско земетресение разцепва скалата, върху която е построен замъкът, и той е разрушен. В настоящия си вид "Лястовиче гнездо" е възстановен и реставриран отново през 1968 от строители от Ялта.

Публикувано изображение

http://dichev.com/blog/architecture/yalta_castle_swallows_nest/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Куба .... http://travellers-stories.com/wp-content/uploads/2013/01/cuba.jpg

Редактирано от Лимонаденият Джо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лондон, Дубай, Маями, Бахамите, Бора Бора :D и др, но си стоя само във Варна, щото няям пари :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...