Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

1a6f9703f0.jpg

Имате ли базука под леглото си? Да? А замисляли ли сте се някога какво би било, ако и вашата половинка си има!? Маниаци? Не. Наемни убийци. Аз познавах една такава двойка...

Представям Ви г-н и г-жа Смит. Те са прекрасно младо семейство, което сякаш е постигнало американската мечта - живеят в малка спретната къщурка в предградията; Джейн е домакинята-робот; Джон е симпатичният съпруг, работещ нещо отегчително, което даже съпругата му не помни какво е. Идилия... на пръв поглед. Историята им започва в офиса на брачен консултант. Там и двамата получават инструкции "да се захванат" с другия. Оказва се обаче, че и двамата са доста усърдни в работата си... Самоличността на всеки от двамата е строго секретна. Толкова секретна, че те дори не знаят, че другият е "от бранша". Но съвсем скоро всеки от тях получава нова задача - да премахне конкуренцията. Стана интересно, а!?...

И кой би се справил по-добре с тези роли от най-преследваните секссимволи на Холивуд? След редица провали и много екранен секс се завръща Анджелина Жоли. Тя остави киното на второ място, след като стана посланик на добра воля на Върховния комисариат на бежанците към ООН. Освен това след раздялата със втория си съпруг, Били Боб Торнтън, сега сама трябва да отглежда осиновеното им момченце. Екранен партньор й е самия Брад Пит. Май няма какво да казваме за него след "Телма и Луиз". Нищо просто не си заслужава. Първоначално за ролята на Джейн се гласяла Никол Кидман, но отказала, поради допълнителните снимки на "Степфордските съпруги".

Режисьор: Дъг Лайман

Сценарист: Саймън Кинбърг

Оператор: Боян Базели

Музика: Джон Пауъл

В ролите:

Брад Пит - Джон Смит

Анджелина Жоли - Джейн Смит

Адам Броуди - Бенджамин

Анджела Басет

Кийт Дейвид

Винс Вон

Кери Уошингтън - Ясмин

и др.

Powered by IMDb.

Забележка: Написването на ревюто е по повод световната премиера на филма на 10 юни. До неговото приключване филма не бе пуснат по екраните, поради което то няма рецензионен характер и не предоставя пълна информация за актьорския състав.

Този текст е авторски. Нито статията като цяло, нито части от нея могат да бъдат възпроизвеждани под каквато и да било форма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Търсих го тук там,няма.Някой да знае нещо или още го няма?

<{POST_SNAPBACK}>

ти не прочете ли написаното под ревюто ми!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Прочетох ама там става дума за статията която не ме интересува.Аз за филма питам.

<{POST_SNAPBACK}>

:) Майчицееее... Забележка: Написването на ревюто е по повод световната премиера на филма на 10 юни. До неговото приключване филма не бе пуснат по екраните, поради което то няма рецензионен характер и не предоставя пълна информация за актьорския състав.

Премиерата на филма по цял свят е УТРЕ. Как очакваш да го има където и да е! Както виждаш от прилежно поставения надпис даже не се знае кой актьор от поддържащите роли какво ще играе...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе четох в датата че някъкъв го дърпал оня ден но файла бил повреден или нещо такова.Както и да е,ще почакаме cool.gif .Поздрави :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе четох в датата че някъкъв го дърпал оня ден но файла бил повреден или нещо такова.Както и да е,ще почакаме cool.gif .Поздрави :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Да, да... То и аз вчера си дръпнах DVD Rip на "Епизод ІІІ", ама нещо беше повреден файла... :) Не вярвай на небивалиците в онзи форум.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Аз вече го гледах.Смятам,че ще останете разочаровани.Найвен,бих казал,дори скучен понякога.С изключение на една каскада с БМВ та,другото си ........боза.Главната героиня обича, след като е изпотрошила къщата си биейки съпруга , да го "дръпне" и да ходи боса по натрошени стъкла.Чудя се само защо не са вмъкнали и някой китаец даскача по 20м и да троши с една ръка по половин жилищен блок.Бе, трудно го изгледах до край.Някакъв опит за екшън-комедия,но лично за мен си е приказка за сплашване на непослушни деца.Колкото и да е хубава Жоли, има доста близки кадри с нея/облечена/филма не се запомня с нищо.

Редактирано от CRUSADER (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бива си го филмчето, особено като си прегрял яко през деня...е малко към края отива към Междузвездни войни, но на мен ми хареса като цяло.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, наистина филма си заслужава да се свали и види ... Поздравления за хубавата игра и на двамата Смит :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много банален и глупав филм.Който го гледа,само ще си изгуби времето с него.

За 10-14 годишните обаче сигурно ще е интересен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kick,аз съм на 14,почти 15,и този филм ми беше изглючително глупав!!!Прилича ми на Деца-Шпиони!!! biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

линк:

CD1 > тук

CD2 > тук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване