Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Футболът и бирата са винаги преди жената

Препоръчан отговор

Темата не съм я сложила аз. Просто реших да изкажа скромното си мнение по нея. :hush:

<{POST_SNAPBACK}>

не го писах за теб. този,за които съм писала той си знае

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хехе Мойта приятелка обича и бирата и футбола ;-)) По този вупрос проблеми няма.. За избора на мъжете .. му моят е бира ;-))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Футбол гледам много рядко, но биричката....мммммм... а жената МММММ. Е съчетавам ги доста успешно и досега не е имало проблеми , нито с биричката нито пък с жената :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не ги зная кои са тези,но футбола нещо въобще не ме влече,биричка обичам,ама повече от секс :) Подкрепям те напълно loxs. За това да живее жената! А без футбол и бира ще мина някак си! :down:

Редактирано от airfen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама не мога да разбера що се връзвате...

просто споделих някакво изследване на психолози :)

Това не означава, че вие сте същите... според мен всеки нормален мъж би избрал жената пред всичко друго :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хмм, след като прочетох темата, започвам да си мисля, че съм нещо дефектен...

И през ум не ми минава да сравнявам приятелката си с простотии като футбол или бира... Футбол гледам само като има световно/европейско... бира пия само насила.... след много увещавания от приятели.

Моята приятелка не я боли глава, нито корем. Когато е неразположена се оправяме някак си  cool.gif ... Когато и се спи... това значи, че  на мен ужасно ми се спи след нещата които са станали преди малко  ;)

Не знам, може би след 20 години нещата наистина се променят... ама до тогава не ме търсете... Гледайте си футбола и наздраве с бирата  :P

<{POST_SNAPBACK}>

:);):clap: След 2 години пак дръж на думите си :wors::wors::wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мразя мъже, които се интересуват само от бира и футбол, и чак евентуално след това за някое момиче или жена! Все едно ние да предпочитаме козметика,мартини и сапунени сериали пред едно яко мъжленце, което да си те гушка, целува, обичка и ........ ohmy.gif Мисля че съм права! :P

:bye:

:kiss2:Лично аз предпочитам жените пред някаква си бира и футбол,без жени немога да дишам  cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Ето такива като теб трябва да са всички мъже :hush::) ! И според мен е тъпо да предпочиташ бира+футбол пред една жена! :P

Редактирано от anny_is_here (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мразя мъже, които се интересуват само от бира и футбол, и чак евентуално след това за някое момиче или жена! Все едно ние да предпочитаме козметика,мартини и сапунени сериали пред едно яко мъжленце, което да си те гушка, целува, обичка и ........  ohmy.gif Мисля че съм права! :hush:

:bye:

<{POST_SNAPBACK}>

бих казал, че повечето мъже биха предпочели жената пред бирата и футбола. Точно за това споделих статията с вас, защото ми стана странно как може статистиците да показват други данни :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бих казал, че повечето мъже биха предпочели жената пред бирата и футбола. Точно за това споделих статията с вас, защото ми стана странно как може статистиците да показват други данни ;)

<{POST_SNAPBACK}>

еми щом статистиката е такава значи е така.

+ това сигурно е правена на мъже на над 30г. ,ако ме разбираш накаде бия :)

loxs браво на тебе :P продължавай все така

Редактирано от FeyGirl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди много време имаше една темата,в която се сравняваха Бирата и Жената,дадоха се интересни мнения,ето ви и Линк към темата!!! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм момиче и много обичам бирата и футбола !!! даже бих предпочела с приятеля ми да гледаме мач и да пийм бира отколкото да правим секс !!! :yanim:

Редактирано от gabit0 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аз съм момиче и много обичам бирата и футбола !!! даже бих предпочела с приятеля ми да гледаме мач и да пийм бира отколкото да правим секс !!!  :P

<{POST_SNAPBACK}>

ехеее.... лекичко ;)

А не може ли и 2-те заедно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ехеее.... лекичко ;)

А не може ли и 2-те заедно?

<{POST_SNAPBACK}>

тцтцтцтттцц

SEX маняк

само за SEX мислиш

SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аз съм момиче и много обичам бирата и футбола !!! даже бих предпочела с приятеля ми да гледаме мач и да пийм бира отколкото да правим секс !!!  :P

<{POST_SNAPBACK}>

Как може да сравняваш секса с футбол+бира? Това просто са 2 несравними понятия! Щом предпочиташ да правиш това пред секса значи нещо куца! Не го приемай лично обаче ми звучи странно твоята позиция!!!! :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами нз може и двете!!!защо не ?! ами аз много обичам да гледам мачове !!! според мен е много яко,но пък и другият вариант (секс-а) не е лошо занимание !!! всеки има собствено мнение !!! :)

Редактирано от gabit0 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как може да сравняваш секса с футбол+бира? Това просто са 2 несравними понятия! Щом предпочиташ да правиш това пред секса значи нещо куца! Не го приемай лично обаче ми звучи странно твоята позиция!!!! ;)

<{POST_SNAPBACK}>

странно каде отиде девствената монахиня..... някой виждал ли я е някога ваобще? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FeyGir l---->>>> Тя изчезна безследно!!!!!!!!!! :)

Редактирано от anny_is_here (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Слава богу с приятеля ми нямаме такув проблем. И двамата много мразим футбола, но пък много обичаме да си пийваме биричка. Но например имам една приятелка страшно обича да гледа мачове, за разлика от гаджето си. Но найстина мъжете, които са казали, че предпочитат футбола и бирата пред жената сигурно са прехвърлили 30- те.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване