Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

proletina

Забраняват панталоните с ниска талия

Препоръчан отговор

Забраняват панталоните с ниска талия

Новият закон ще е в сила както за момичетата, така и за момчетата. Властите в град Александрия, щата Луизиана решиха да забранят панталоните, носени под талията от младежи и девойки, по подобие на други градове в южната част на САЩ, които приложиха или дебатират сходна мярка, съобщи Франс прес.

Единодушно гласувахме в полза на този закон, защото имаме много оплаквания от граждани, които не желаят млади хора, облечени в панталони, които се носят под талията, да показват бельото си, а в някои случаи и задните си части, заяви съветник в кметството в Александрия.

Новият закон ще е в сила както за момичетата, така и за момчетата.

Не искаме млади момичета да ходят по улицата, показвайки бельото си - това не е хубаво и е неприлично, допълни съветникът.

Властите в Атланта, Джорджия, обсъждат подобна мярка, докато в Делкамбър, щата Луизиана, вече е приет закон срещу носенето на облекло, което позволява да се вижда бельото. Нарушителите рискуват да бъдат глобени 500 долара и да получат присъди до 6 месеца затвор.

В полза на закон срещу панталоните, носени прекалено ниско под талията, бе гласувано и в друг град в Луизиана - Шривпорт, където кметът обаче трябва да го одобри.

В Александия градоначалникът не може да наложи вето, защото законът е бил приет единодушно. Текстът предвижда 25 долара глоба, която нараства в случай на рецидив.

00e03396d81xu1.jpg

БТА от: 31.08.2007 час: 09:40

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези нормални ли са бе:) нали уж САЩ е страната на свободомислещите хора? Голяма свобода да ти казват как да се обличаш, в крайна сметка всеки си решава как да се облича и е супер тъпо да има такива закони нарушаващи правото на избор.

Редактирано от Akasha (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е хубаво т`ва.

Нали трябва да се любуваме на прашки и дупета бе? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти пък за прашки и дупета мислиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера бях потресена от гледката на много бял космат гол мъжки зад**к, когато собственикът му се наведе и прелестите му лъснаха в пълния си блясък, бельо най-вероятно въобще нямаше. Това показва стила, вкуса и културата на човек (или тяхната липса), но това е и изборът на този човек и тук закона няма място. Ако ми забранят със закон да ми се вижда бельото, ще ме обхване непреодолимо желание да се облека в мрежа ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези хора пощуряха.Пък и съвсем не е задължително да ти се вижда бельото като носиш панталон или пола с ниска талия.Верно всичко е до личен избор,вкус и умереност.Аз нося предимно дрехи с ниска талия, но не ми стърчат ремъчки,дантелки,пера,кожи и други дреболийки biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слава Богу! След като прочетох заглавието на темата, си помислих , че ще забраняват късите полички и панталонки в България ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия американски ценности.....

Следващата стъпка е да ги задължат да ходят със забрадка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм "ЗА".

Когато нямаш достатъчно акъл да прецениш какво може и какво - не, са необходими такива мерки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък съм "ЗА".

Когато нямаш достатъчно акъл да прецениш какво може и какво - не, са необходими такива мерки.

Ами да приемат мюсюлманската религия тогава тъпите хамериканци :P Щом носи такива оскъдни дрешки, значи не си търси мъж, а ебач. Какво по-ясно от това? Иначе как ще си го намери?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами да приемат мюсюлманската религия тогава тъпите хамериканци ;) Щом носи такива оскъдни дрешки, значи не си търси мъж, а ебач. Какво по-ясно от това? Иначе как ще си го намери?

Егати заключението за ниските талии и жените ...ти направо ма уби... :P И сега какво излиза?Няма начин да си намери е**ч, ако не носи ниска талия ?! Тц, тц ... Брей ...колко били важни панталоните с ниска талия ... ;) А какво си търсят мъжете, дето носят такива панталони ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде,да се загащват вече до шията,такъв закон предлагам аз!Мира да има...Представям си..."Долче и Габана представиха новата си модна линия панталони,направени с висока талия,специално за хората от Луизиана" :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В щатите отдавна не е тази демокрация, с която се пъчат по филмите. Те са си полицейска държава. Комшията ти да пръдне и кварталът, и полицията разбират, така че нищо не ме учудва. Скоро могат и късите поли да забранят, за да не разсърдят някоя епилептична бабичка от щата :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, колегата над мен е прав. Там по плажовете, девойка с бански тип прашка не може да се види, защото са забранени тези бански. Не дават и да си пиеш биричката на плажа. Общо взето нищо ново с тази забрана.

Тук си е най-хубаво!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

УЖАСНО!! :speak:

Тези хора са полудели! Или по-скоро така хубаво са задоволили всичките си потребности, че се чудят с какво да си запълват времето!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Егати заключението за ниските талии и жените ...ти направо ма уби... :help wanted3: И сега какво излиза?Няма начин да си намери е**ч, ако не носи ниска талия ?! Тц, тц ... Брей ...колко били важни панталоните с ниска талия ... :nono: А какво си търсят мъжете, дето носят такива панталони ? :help wanted3:

Ха, ха... Затова в мюсюлманските държави ги вземат на кило ханъмите, че две, три ако не стават, поне четвъртата да успее да му го вдигне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако и тук ни ги забранят, не се виждам. Аз нямам панталон или дънки, които да не са с ниска талия, ама нито ми се вижда бельото, нито дупето cool.gif:wors:

Редактирано от potrebitel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако и тук ни ги забранят, не се виждам. Аз нямам панталон или дънки, които да не са с ниска талия, ама нито ми се вижда бельото, нито дупето cool.gif:wors:

Не се притеснявай, в представата си го виждам и през дънките ти :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не се притеснявай, в представата си го виждам и през дънките ти :)

Това е ясно, така е и по-интересно, развихряш въображението си :wors: . Иначе, ако се вижда бельото или цепката на дупето, е просташко, че и грозно споерд мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда,много е грозно да показваш на всички с кви гащи си и какъв цвят biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами да приемат мюсюлманската религия тогава тъпите хамериканци ;)Щом носи такива оскъдни дрешки, значи не си търси мъж, а ебач. Какво по-ясно от това? Иначе как ще си го намери?
Хех...Много хитро...значи повечето си търсят в БГ това... :eek:
Аз пък съм "ЗА". Когато нямаш достатъчно акъл да прецениш какво може и какво - не, са необходими такива мерки.
Да, някой нямат ни Акъл ни Ъкъл...Какво да се прави...аз пък предлагам в БГ като такива демократи само има (анархисти...дам...по-точна е думичката...) та да се ходи който си го проси направо гол...то без това дрехите не са дрехи, ами знам ли нямам дума с, която да ги определя... :P
В щатите отдавна не е тази демокрация, с която се пъчат по филмите. Те са си полицейска държава. Комшията ти да пръдне и кварталът, и полицията разбират, така че нищо не ме учудва. Скоро могат и късите поли да забранят, за да не разсърдят някоя епилептична бабичка от щата :P
Филмите ?!Дали там ги гледат тези филми или само на нас тъпаците ни ги пускат тези помии?!Как мислиш?! :P Пък и много хубаво тук гледаме от техните филми, пък там не позволяват такова облекло...Добре е, че има закони там, важоното е и да има кой да ги спазва, че тук нито закони, нито има кой да ги спазва...Анархизъм тотален...
Ами тогаз-ходете без бельо,бе момичета biggrin.gif
Голи, Док голи...това предложих ази... ;)поне пари няма да се харчи за плат...който не покрива нищо по тялото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ако има такъв едвали ще се реши с един закон....Мое мнение. :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оф..чудят се вече какво да измислят...наистина си нямат работа тия американци. Чудно ми е колко ли хора ще сменят населеното място..след излизането на тази забрана ? laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...