Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Жена от Флорида роди шестзнаци

PoliceMan
 Сподели

Препоръчан отговор

Съпрузи от Флорида, които използвали лекарства за стимулиране на плодовитостта след като дъщеря им поискала братче или сестриче, станаха родители на шестзнаци, предаде Асошиейтед прес.Петте момченца и едно момиченце са се родили в събота вечерта.

"29-годишната майка Каролайн Байлър и бебетата се чувстват добре", съобщава говорителка на медицинския център "Бейфронт".

Щастливият татко Бен Байлър споделя, че със съпругата му са се надявали бебетата да не се родят преди 30-ата седмица от бременността.

Шестзнаците са се появили на бял свят след 29 седмици и 4 дни в майчината утроба. БТА

danlex.wordpress.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:)

Да са живи и здрави ;)

И добре че са се родили във Флорида,а не в България :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майкооо представям си колко тежко е било раждането...Дано да имат възможност да ги отгледат всичките!Да са им живи и здрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато бях на 15 почнах да мечтая за близнаци, после "порастнах" и размислих, че отглеждането им си е задачка с повишена трудност (не че там "горе", където приемат поръчките за бебетата, някой ще ме пита де biggrin.gif ). Ама 6 бебета :) Не мога нищо друго да кажа, освен :):);) пред тези родители (и най-вече майката ;) ) Да са им живи и здрави!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано оцелеят и шестте,защото риска от това детето да издъхне е 6 пъти повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз чух за тризнаци, родени за втори път. Вероятността е едно към 65 млн. Как така го изчисли на 1/1000 за щестзнаци? и всъщност за същата американка ли става въпрос и кой дава грешна информация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

все ми е наума че хапченцата за плодовитоста са подпомогнали работата!

иначе да са им живи и здрави и да си ги отгледат и шесте:huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз чух за тризнаци, родени за втори път. Вероятността е едно към 65 млн. Как така го изчисли на 1/1000 за щестзнаци? и всъщност за същата американка ли става въпрос и кой дава грешна информация?

Тази е друга,тя пък 2х3 ;)

http://www.focus-news.net/index.php?id=n773652

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 6 месеца по-късно...

Позволете ми само да направя една вметка само, че измислени думички като "тризнаци", " шестзнаци" и n- знаци не са правилни от етимологична гледна точка. Колкото и бебета да се родят едновременно те се наричат близнаци. Думата е придобила значението си оттам, че бебетата са близо едно до друго в майчината утроба :speak:

P.S. Извинявайте, просто професионално изкривяване... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Позволете ми само да направя една вметка само, че измислени думички като "тризнаци", " шестзнаци" и n- знаци не са правилни от етимологична гледна точка. Колкото и бебета да се родят едновременно те се наричат близнаци. Думата е придобила значението си оттам, че бебетата са близо едно до друго в майчината утроба ;)

P.S. Извинявайте, просто професионално изкривяване... :P

:)

Ти си сигурно доктор,или акушерка

:P

Няма значение,благородна професия е това-да посрещаш и поемаш живота в ръцете си

Прекланям се пред вас

Аз нямаше да имам моето братленце-ако не е била акушерката

Бил е усукан с пъпната връв,удушен направо,не е изплакал,целият син-тя веднага го е освободила и така

И до днес всяка година на Бабин ден майка носи подаръци и й целува ръка на тази жена

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти си сигурно доктор,или акушерка

;)

Няма значение,благородна професия е това-да посрещаш и поемаш живота в ръцете си

Прекланям се пред вас

:wors:

Аз нямаше да имам моето братленце-ако не е била акушерката

Бил е усукан с пъпната връв,удушен направо,не е изплакал,целият син-тя веднага го е освободила и така

И до днес всяка година на Бабин ден майка носи подаръци и й целува ръка на тази жена

Не, не съм акушерка, филолог съм ;) Тези неща са разгледани от една наука - етимология

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване