Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имам голям проблем и се надявам да ми помогнете. Сложих си парола на компютъра, което е добре, но след време реших да я премахна тъй като кампютъра се използва само от мен. Ами мисля че зададох за всички акаунти- disable. Сега като включвам компютъра ми казва че акаунта е - disable и не ми разрешава да се логна. И така за всички акаунти. Незнам това дали е обратимо или ще се наложи да преинсталирам наново Windows.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам голям проблем и се надявам да ми помогнете. Сложих си парола на компютъра, което е добре, но след време реших да я премахна тъй като кампютъра се използва само от мен. Ами мисля че зададох за всички акаунти- disable. Сега като включвам компютъра ми казва че акаунта е - disable и не ми разрешава да се логна. И така за всички акаунти. Незнам това дали е обратимо или ще се наложи да преинсталирам наново Windows.

Keyware.Вирус от породата на Adware и Spyware който разбира паролата и я сменя.Вижда и какво пишеш на клавиатурата.

Да,преинстал..оппа.Грешка.Не преинстал.Първо виж всичко от Safe Mode и влез от там в акаунта Administrator(Windows XP ако си)и виж там.Ако е заключен питай тоя де ти е дал компа или...преинталирай. laugh.gifcool.gif:)biggrin.gif;) ;) ohmy.gif:wors: :wors:

Редактирано от Malina_So:-P (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да се логираш като Администратор и разреши желания акаунт. Ако си забравила паролата на администратора, пиши да я оправим cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Здравейте!

В този форум винаги има какво да се научи и винаги е предствлявал интерес за мен.

Днес обаче се сблъсках със следният проблем: Преди време създадох файл в EXCELL към OFFICE HP, и го защитих с парола. Но за жалост днес не си спомням каква беше паролата и не мога да го отворя. Помогнете ми да го отворя, че е важно за мен. Трудно е да възстановя по памет информацията от файла, защото е пълен с цифри и формули.

Убедена съм че ще ми помогнете и предварително Ви благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.elcomsoft.com/

Нататък предполагам сама ще се оправиш...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте!!!

Имам следният проблем и се надявам с общи усилия да го разрешим:Пуснах си компа и с зареждането ми излезе че на компа има поставена парола и user name, след като кликнах на името ми изписва че се логвам, даже не изисква парола,но уви....след това изписва че запазва всички настройки и така до без край....от снощи не мога да си пусна pc-то,което е стряскащо,имайки предвид че само аз го ползвам и не съм поставяла пароли и каквито и да било user name и т.н..Кажете ми какво да направя,предварително Ви благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте!!!

Имам следният проблем и се надявам с общи усилия да го разрешим:Пуснах си компа и с зареждането ми излезе че на компа има поставена парола и user name, след като кликнах на името ми изписва че се логвам, даже не изисква парола,но уви....след това изписва че запазва всички настройки и така до без край....от снощи не мога да си пусна pc-то,което е стряскащо,имайки предвид че само аз го ползвам и не съм поставяла пароли и каквито и да било user name и т.н..Кажете ми какво да направя,предварително Ви благодаря!

В SAVE MODE влизаш ли?

http://support.microsoft.com/kb/315222

Оттам се опитай да изтриеш този несъздаден от теб акаунт,като естествено влезеш като Администратор

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В SAVE MODE влизаш ли?

http://support.microsoft.com/kb/315222

Оттам се опитай да изтриеш този несъздаден от теб акаунт,като естествено влезеш като Администратор

Сега си принтнах описанието,за да го следвам стъпка по стъпка, но уж точно така го направих и аз,да влизах в Save mode,уж махнах всякакви pass-ове,да видим довечера какво ще направя,надявам се да стане,ако не пак ще пиша:rolleyes:

Редактирано от Galina (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сега си принтнах описанието,за да го следвам стъпка по стъпка, но уж точно така го направих и аз,да влизах в Save mode,уж махнах всякакви pass-ове,да видим довечера какво ще направя,надявам се да стане,ако не пак ще пиша:)

Здравейте пак!

Опитах да вляза в Safe mode както ми каза nikssi и отново ми излиза прозореца в който трябва въведа паролата, тоест не ме допуска да вляза в системата.На компа на баба ми съм и очаквам вашата помощ......незнам това гадинка ли е вирус ли е,но искам да го махна!!!Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте пак!

Опитах да вляза в Safe mode както ми каза nikssi и отново ми излиза прозореца в който трябва въведа паролата, тоест не ме допуска да вляза в системата.На компа на баба ми съм и очаквам вашата помощ......незнам това гадинка ли е вирус ли е,но искам да го махна!!!Благодаря предварително!

Все още се надявам че някой от вас ще ми помогне.................... sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Все още се надявам че някой от вас ще ми помогне.................... sad.gif

Опитай това,като ти поиска паролата на user -а,натисни :

alt+ctrl + 2 пъти DEL и на менюто, което ще видиш изтрий името и напиши administrator ,след което дай Enter

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване