Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ: Програма за запис на онлайн телевизия/видео (обединена)

Гости VaLoUr

Препоръчан отговор

@FD GOD, Целия Vbox и YouTube работят с Camtasia Studio, но истината е BB FlashBack PRO. (при нея също има Zoom and pan)

Редактирано от Nikolov!! (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Здравейте. Знам че има много такива теми, разгледах ги, но така и не открих това, което ме интересува. Търся някоя програмка, с която да запиша един филм, който от утре ще бъде в плейъра на AXN. Опитах с няколко, но нищо не се получава. Филма няма да се излъчва по телевизията, само в сайта. Ако има вариянт с тунер да се запише - имам и тунер. Опитах и с него, но от скоро го имам и не съм изобщо в час аз ли не правя нещо както трябва или просто в случая той няма да ми свърши работа... :cool: Преди време бях намерила една програмка, която сега щеше да ми свърши перфектна работа. Беше нещо Flash нещо си... или поне аз така е помня, но при преинсталирането на компа естествено изчезна, а не съм и записала името. Някой да знае някоя програма, която да ми помогне? :speak:

Редактирано от lanjelka (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... не открих това, което ме интересува. Търся някоя програмка, с която да запиша един филм, който от утре ще бъде в плейъра на AXN. ... Някой да знае някоя програма, която да ми помогне? :speak:

До сега не бях влизал в сайта AXN. :angry: Прочетох горното и полюбопитствах дали може да се изтегли нещо от там.

Току що изтеглих с Internet Download Manager филма Светилището - Bulgaria AXN.flv и сега го гледам. :)

С тази програма се тегли нормално!

Успех! :cool:

Ето и програмата: http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=50591

Редактирано от nahalnik (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До сега не бях влизал в сайта AXN. :speak: Прочетох горното и полюбопитствах дали може да се изтегли нещо от там.

Току що изтеглих с Internet Download Manager филма Светилището - Bulgaria AXN.flv и сега го гледам. :angry:

С тази програма се тегли нормално!

Успех! :cool:

Ето и програмата: http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=50591

Много много ти благодаря! :wors: :yanim Сега ще е дръпна и ще е изпробвам и аз. :) Още веднъж благодаря. :clap:

Програмата работи без грешка и при мен. :) Страшен си - мерси :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Здравейте!Търся програма за записване на видеоклипове,но да записва компютъра.Искам да запиша как играя на една игра.Ако може програмата да записва малки файлове с горе долу-поносимо качество но видето да НЕ сече!Знам frabs тя записва страхотни неща,само дето за няколко секунди достига 1 gb а да не говорим за минути!Благодаря предварително :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте можете ли да ми кажете за програма с която се свалят клипове от Vbox но да мога да променям качеството на клипа нали са сещате да се вижда по- добре и т.н.а ако може въпросната програма да може да преобразува клиповете в MP3 формат ще е направо супер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте можете ли да ми кажете за програма с която се свалят клипове от Vbox но да мога да променям качеството на клипа нали са сещате да се вижда по- добре и т.н.а ако може въпросната програма да може да преобразува клиповете в MP3 формат ще е направо супер!

Kак си представяш да подобриш качеството на клип заснет с телефон ?

За сваляне на клиповете може да ползваш този сайт : http://vbox.godforall.org/

А клип преобразуван в MP3 вече не е клип а само аудио файл.

За конвертиране в други формати може да ползваш FormatFactory, AnyVideoConverter и т.н.

Програмите са безплатни. Свали си ги от официалните сайтове, а не от Zamunda или друг торент-сайт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брат изтегляш си Realplayer,веднага се сваля и от vbox и от youtube,аз така си свалям клиповете и веднага със същата програма от клипове ги правя в mp3-ки и това става за най-много 10 сек.Ето линк http://europe.real.com/realplayer/
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някоя програмка на Бг или да не е на Български ама да е по- опростена нещо от тоя род

Редактирано от The Reaper (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За сваляне на клипове вече има толкова много тракери ! Дори вече на някои места качат HD клипове , а ти искаш да се мъчиш с VBox7 ! Порови се малко из нета и си го намери с прилично качество и го забрави този смешен VBox7 Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай със Spider Video Downloader (SVD)

Програмата Spider Video я знам но аз търся нещо с повечко възможности примерно като Free Studio но да тегли клипчета и от Vbox

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата Spider Video я знам но аз търся нещо с повечко възможности примерно като Free Studio но да тегли клипчета и от Vbox

Хем да е по-опростена, хем с повечко възможности !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За сваляне на клипове вече има толкова много тракери ! Дори вече на някои места качат HD клипове , а ти искаш да се мъчиш с VBox7 ! Порови се малко из нета и си го намери с прилично качество и го забрави този смешен VBox7 Публикувано изображение

Май си прав да презная наистина от Vbox има много малко клипове с добро е поне прилично качество

Хем да е по-опростена, хем с повечко възможности !

Не знам и аз вече защото като намеря по опростена тя не ми върши работа, май трябва да се откажа от vbox-a и да потърся това което ме интересува другаде. Иначе мерси на всички! :super:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм учуден.Аз със същата програма си тегля от vbox и youtube и когато ми се наложи я настройвам да конвертира във MP3. По опростена програма не съм срещал, а и е на BG.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ползваш мозила ,можеш да и добавиш netvideo hunter,за сваляне на клиповете.А след това да ползваш някой безплатен конвертер флв то мп3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм учуден.Аз със същата програма си тегля от vbox и youtube и когато ми се наложи я настройвам да конвертира във MP3. По опростена програма не съм срещал, а и е на BG.

Може ли с Free Studio да се теглят клипове от Vbox, извинявам се но това не го знаех, търсих тази опция в програмата но не я откривам може ли малко помощ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли с Free Studio да се теглят клипове от Vbox, извинявам се но това не го знаех, търсих тази опция в програмата но не я откривам може ли малко помощ

Аз имах предвид че Spider Video може да тегли от vbox и ако искаш да си конвертираш във MP3.Хвърли едно око тук. Редактирано от ba4o_kiro64 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако използваш Mozilla Firefox можеш да си сложиш добавката Video DownloadHelper , която може да сваля и от YouTube и от Vbox7 и от много други сайтове и да конвертира в няколко аудио и видео формата, включително MP3.

Незнам обаче дали я има и на български, понеже аз използвам Mozilla Firefox на английски :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване