Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гости VaLoUr

RQ: Програма за запис на онлайн телевизия/видео (обединена)

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Има ! :P

Току що изтеглих от посочения сайт само за проба филма "Кецове" като *.flv файл (около 380 МВ) с програмата Internet Download Manager :wink12:

Редактирано от nahalnik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такава програма.Това са онлайн филм.Онлайн филмите не можеш да ги сваля.Освем ако не ги има в сайтове за торенти.

Трябва да има! Всяко подобно видео се съхранява в кеша на браузъра. Това прави възможно свалянето на видео от vbox7 и youtube... Има различни програми, по-горе са казали една: Internet Download Manager, има добавки и за различните браузъри...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е ток и жица о/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има разбира се начин ,току що по скоро записах от колкото изтеглих The Lette For The King . В Мозила си има много удобна добавка за тези неща ,DownloadHelper e името на добавката . Записаното видео е във .flv формат, но това не пречи да го гледаш . Ето ,за да ти е нагледно как става. След като инсталираш добавката ,пускаш каквото ти кеф там ,клип,филм ,каквото и да е онлайн. Чукваш на стрелкичката от дясно до самата иконка която се върти ,за да ти се отвори връзка за download .Маркираш само с поставяне на курсора върху връзката , за да ти е отвори падащото меню с опцийте. После ,виж ,на снимката съм показал :

По този начин можеш да записваш и онлайн клипове от всякъде (Vbox,YouTube или от други места).

Не ти е нужна никаква допълнителена програма.

Успех ти желая и приятен ден

https://addons.mozil...downloadhelper/

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда от никви ад-они, дл-мениджъри, плуг-ини и прочие. Като отвориш филма кликаш на него и ти отваря сайта от който е линкнат и от там имаш опция да си го свалиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда от никви ад-они, дл-мениджъри, плуг-ини и прочие. Като отвориш филма кликаш на него и ти отваря сайта от който е линкнат и от там имаш опция да си го свалиш.

Това което съм показал е най-чисто нещо,видеото се записва за няколко минути и край .Няма нужда от никакви сайтове ,никакви линкове ,никакви такива историй. И най-важното -става за всяко видео излъчвано онлаин ,защото утре същия човек ще попита как да сваля пък клипчета от еди къде си . Това е положението .По този начин си има едно нещо ставащо за всичко това . За какви линкове,сайтове ,опции и за какви 17 стотинки пишеш,след като с един клик на мишката чрез добавката , филма или клипчето започват да се свалят ?С метода който препоръчаш, най-често си прехвърлен към други сайтове и хранилища ,и много често просто не можеш да изтеглиш това което те интересува(изисква регистраций и т.н ).Току що пробвах е един филм и ме прехвърли към сайт SockShare ,а за него се иска и регистрация и ако не платиш ще сваляш филма часове наред.

Това ли съветваш ??????

Лека вечер ти желая.

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момци , благодаря ви много за изчерпателните отговори и моля ви , не се карайте о/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момци , благодаря ви много за изчерпателните отговори и моля ви , не се карайте о/

Това не е каране ,а просто когато се съветва нещо ,трябва да се мисли за питащия ,как и с кое може да реши проблема си ,с нещо по -лесно,директно,бързо ,изпробвано ,безотказно ,независещо от трета страна ( сайтове и хранилища ) и не на последно място цялостно, за всяко видео от сайтове за споделяне на такова . Пък и нали трябва да има няколко мнения(решения) за да се стигне до най-ефикасното в случая . Успех и лек ден ти желая .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз търсих нещо подобно, но не намерих

Ееееее, братле как не си намерил , избери си 1 от начинити и си готов , при мене сичко е 6+

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайтът е платен - за да гледаш он-лайн филми при регистрация ти изисква номера на кредитната карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайтът е платен - за да гледаш он-лайн филми при регистрация ти изисква номера на кредитната карта.

Ако говориш за този сайт си се объркала

http://subsmania.info

Лек ден ти желая .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся програма за сваляне на клип от Facebook. Или начини за свалянето му :help wanted4: Благодаря предварително на отзовалите се :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една програмка, Internet Download menager, с нея можеш да изтеглиш всяко видео, като горе в дясно на видеото, ти излиза едно прозорче "Изтегли" Само, че мисля, че е платена и няма как да ти дадем линк :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз как гледам без пари и свалям безплатно тогава ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една програмка, Internet Download menager, с нея можеш да изтеглиш всяко видео, като горе в дясно на видеото, ти излиза едно прозорче "Изтегли" Само, че мисля, че е платена и няма как да ти дадем линк :)

Платена е да , но аз преди няколко дена я изтеглих от офицялния им сайт и има опцич "Изтегли и използвай програмата безплатно" , направих го и ми върши страхотна работа , дори може да сваля само звуци .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся безплатна и лека програма, с която да мога да правя клипчета на случващото се на десктопа. От търсенето в нета видях само платени и тежки програми...не знам дали е важно, но съм с лаптоп, с вградена камера,тоест не знам дали въобще е възможно да правя клипчета. Със вградената в Windows програма, не можах да се оправя....Надявам се на помощ,благодаря.

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся безплатна и лека програма, с която да мога да правя клипчета на случващото се на десктопа. От търсенето в нета видях само платени и тежки програми...не знам дали е важно, но съм с лаптоп, с вградена камера,тоест не знам дали въобще е възможно да правя клипчета. Със вградената в Windows програма, не можах да се оправя....Надявам се на помощ,благодаря.

Какво общо има камерата с десктопа?

camstudio

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е какво като са платени :D намери ги кракнати, важно е да ти върши работа и да е много добра Webcam Max, с нея може да правиш това и да го предаваш по скайп това всъщнаст е програма която инсталира виртуална PC Camera на компютъра Може да предава и записва от екрана или определена област от него Може да просвирва видеофайл и да го предава по скайп има ефекти и др....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...