Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa

Конкурс: Най-добър аватар 2

Препоръчан отговор

:offtopic_s:

Без да се бъркам в божите дела,ама мислим да беше по-целесъобразно и лесно да се пусне тема не "Който иска да участва се запише",а "Който НЕ иска да участва да се запише"...

Мерси за вниманието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...а поне анонимно ли ще се гласува :offtopic_s:

Eдва ли, защото анонимността неминуемо поражда съмнение за манипулиране на вота. Най-добре би било по швейцарската система - с вдигане на меч на площада, но в случая е неприложимо.

Затова и предполагам, че ще е както при избирането на Мис Калдата - след изтичане на определения срок за записване на мераклиите за слава темата се заключва, за да не могат да се правят промени и публично се гласува в друга нарочна тема. По този начин всеки участник (не съм от тях, вече заявих, че само ще дам глас) ще може сам да провери броя на гласовете си без да упреква когото и да било в манипулиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Eдва ли, защото анонимността неминуемо поражда съмнение за манипулиране на вота. Най-добре би било по швейцарската система - с вдигане на меч на площада, но в случая е неприложимо.

Затова и предполагам, че ще е както при избирането на Мис Калдата - след изтичане на определения срок за записване на мераклиите за слава темата се заключва, за да не могат да се правят промени и публично се гласува в друга нарочна тема. По този начин всеки участник (не съм от тях, вече заявих, че само ще дам глас) ще може сам да провери броя на гласовете си без да упреква когото и да било в манипулиране.

Не е гаранция пак - има хора тук с по няколко регистрации и минават да пуснат гласче от всяка biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не е гаранция пак - има хора тук с по няколко регистрации и минават да пуснат гласче от всяка biggrin.gif

Знам, че ги има, при това не са малко, но в случая едва ли ще им помогне, освен при достатъчно малък брой гласували - нещо, в което силно се съмнявам.

Всъщност, аз продължавам да залагам на споменатата по-горе швейцарска система, въпреки безкрайно сложната й практическа реализация в конкретния случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи решавам да гласувам и кво казвам аз гласувам за ....... и така ли?

Постваш не ми беше много ясно кво значи за това научквам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

pisana, ето как стаяха нещата миналата година. Предполагам, че правилата ще бъдат същите. Ще поживеем и ще видим какво ще сътвори Фифа.

Редактирано от yvsot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А значи казваш трима...

Мен нещо ме взехте за мезе...

А този сайт ли, форум там както му казвате на колко години е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А значи казваш трима...

Мен нещо ме взехте за мезе...

А този сайт ли, форум там както му казвате на колко години е?

Този вид сайтове се наричат форуми - място на което се събират хора с еднакви интереси,за да обменят опит и мисли.

Този форум направи 4 години и се е устремил към 5 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички записали се да проверят дали са в списъка.

Ако съм изпуснал някого - да се обажда!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

запиши ме и мен, Fifa! laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Днес е 27 септември 2007 , а срока за записване е до края на месеца . .... Така че записвам се за участие в конкурса .

Успех , на всички участници ! cool.gif

Редактирано от maicky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я и аз да се запиша /почти в последната минута/ :)

Редактирано от samon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...