Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ivling

Проблем с bluetooth и Nokia 6131

Препоръчан отговор

Имам проблем със прехварлянето на мелодии,картинки и тн. от BlueSoleil към телефона ми,които е със блутут.

От телефона към BlueSoleil се получава,а телефона ми е Nokia6131,ако някои може да ми помогне по въпроса да пише.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти кажа защо не пробваш без програмата BlueSoleil а не изпробваш с тази програма на Nokia която са ти дали при покупката на телефона ако имаш още проблеми оставям си Skype пиши ми за да ти помогна.

Skype name: angel_worms

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По мое мнение BlueSoleil е много бъгава програма. На мен лично ми е непрактична. Съветът ми към теб е просто да пробваш оригиналната програма на Нокия - PC Suite.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам проблем със прехварлянето на мелодии,картинки и тн. от BlueSoleil към телефона ми,които е със блутут.

От телефона към BlueSoleil се получава,а телефона ми е Nokia6131,ако някои може да ми помогне по въпроса да пише.

Благодаря предварително!

Аз ще ти обясня как става магията,защото когато имах моторола много се чудех как става.

Значи,след като си свързал програмата с телефона,избираш менюто което е показано на картинката,Push Object

snimka1ey5.jpg

и избираш Send objects

След това ти се появява прозорче,от него трябва само за избереш,типът на файла който ще изпращаш,в случая са всички за това избираш All Files

Както е показано на картинката,

snimka2gh7.jpg

След това намираш файла който ще изпращаш и му даваш OK

Мисля че така трябва да стане.Пиши ако има проблем.

Успех!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форматирана ли е картата като е сложена на тая 6131. Много от новите телефони на Нокия имат проблеми когато картата не се форматира от самия телефон. Вчера се занимавах с една от тези Нови Нокии и момичето ми вика : "Ама то до вчера нямаше проблем а днес не мога да прехвърлям нищо." И проблема се оказа в това че телефона не си е форматирал картата и си е омазал паметта. Така че предполагам няма да боли много ако форматираш картата и кажеш какво е станало

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам същия адаптер... Купих го от Germanos това лято - проблема ми е в това понеже съм на Vista. Драйверите изобщо не тръгват? Айде и камерата и инфрареда ми са стари, но поне се инсталират на Vista, а този стига до половината и се връща обратно на XP не е така. Има ли драйвери за Vista понеже на сайта им не намерих моя модел адаптер и отделно има някаква подръжка, но конкретно не разбрах точно кое за какво е? Въпроса наистина е важен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...