Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Пречи или помага музиката при работа ?

Препоръчан отговор

Какъв консенсус - само бой ;) И най-силният печели Публикувано изображение

Така е... на колегите като им са disable-нати саунд картите нищо не могат да кажат, но в един момент трябва да се съобразиш с другите :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... но в един момент трябва да се съобразиш с другите :P

Направо ми се прииска да работя с теб ;) При мен няма такова нещо като съобразяване ;) Но не се оплаквам де, като чуеш една песен 100 - 150 пъти започва да ти харесва Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо ми се прииска да работя с теб :P При мен няма такова нещо като съобразяване ;) Но не се оплаквам де, като чуеш една песен 100 - 150 пъти започва да ти харесва Публикувано изображение

Е аз щото с жени работя и за т'ва съм такъв... 'дащен' ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз щото с жени работя и за т'ва съм такъв... 'дащен' :P

При мен пък обратното - мъжете са повече, поради което мрем от студ и слушаме Ар ен Би Публикувано изображение Ама какво да се прави - мнозинство ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся музика, която не само да ми помага, ами и да работи вместо мен. Ако някой намери да ми се обади, ще се споразумеем за цената.

И аз. Като чуеш за такава - свиркай. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато редя плейлисти (като ефирен оператор ми помага)... Когато монтирам филми (като монтажист ми пречи, защото там се иска пълна концентрация)... Иначе когато съм вкъщи независимо дали пред компютъра или телевизора не мога без музика (не слушам само тогава. когато много ме цепи главата, гледам филми...или ако се налага да говоря по GSM-a по важни въпроси).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен пък обратното - мъжете са повече, поради което мрем от студ и слушаме Ар ен Би Публикувано изображение Ама какво да се прави - мнозинство ;)

На работата мястото срещу мен е свободно в момента. Близо до климатика е, а и ще се насладиш на хубавата музика, която пускам :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На работата мястото срещу мен е свободно в момента. Близо до климатика е, а и ще се насладиш на хубавата музика, която пускам :P

Договорено ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Договорено :)

Прати ми CV-то си на мейла, за да го минем на бързо през HR-овете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прати ми CV-то си на мейла, за да го минем на бързо през HR-овете

Задължително Публикувано изображение Такава оферта не е за изпускане :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямам такива проблеми като вашите, работя сам, слушам каквото си искам и с никой не се съобразявам :) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от Музиката!

зависи от работата щях да кажа, но и така става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зависи от работата: принципно доста неща уча на компютъра(или пък пиша есета, курсови работи) и джазът ми помага...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успокоява ме и по този начин взимам правилните решения! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да работя без музика,направо ще заспя на компа

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/dj.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключвам от околната среда и се съсредоточавам по-лесно. А и същевременно си се кефя на музиката. Но само със слушалки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пречи ми.Ужасно.Никога не слушам музика,когато работя.

и аз бях така , струваше ми се , че не си чувам мислите , а сега без музика не мога :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Докато работя не ми пречи, напротив, поддържа едно добро настроение и ми и е кеф да работя. Докато уча предпочитам филмова музика (Hans Zimmer, Thomas Newman, James Newton-Howard, James Horner & etc.). Успокоява ме и ми помага.

Редактирано от Leslie_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До преди мако бъбрех по телефона, сега минавам на имейли, защото дойде ред да се свържа с дизайнери от САЩ, а часовата разлика не предполага телефонен разговор.

И съм си пуснала

и хич не ми пречи - даже ми помага :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Музиката ме зарежда(динамичната),релаксирам с нея(с по-лежерната),повдига настроението ми,понякога ме разсейва. :rolleyes: Смятам че повече помага отколкото пречи,щом ме кара да се чувствам готино :D .Това е предпоставка да ми се работи,макар да не е задължително. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Музиката ме зарежда(динамичната),релаксирам с нея(с по-лежерната),повдига настроението ми,понякога ме разсейва. :rolleyes:

Смятам че повече помага отколкото пречи,щом ме кара да се чувствам готино :) .Това е предпоставка да ми се работи,макар да не е задължително. :)

Хватката е, когато вършиш нещо да не слушаш музика с лирики (поне при мен е така).

Винаги се заслушвам в текстовете, а ако ги знам...никакъв шанс да се концентрирам.

За това (в зависимост каква работа трябва да върша) си пускам или някое лежерно джазче (в случай, че е нещо, което може да се проточи) или някое зареждащо с енергия парче като тези на Prodigy, Chemical brothers и т.н. Много ме нахъсват за динамична работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...