Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Пречи или помага музиката при работа ?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Хватката е, когато вършиш нещо да не слушаш музика с лирики (поне при мен е така).

Винаги се заслушвам в текстовете, а ако ги знам...никакъв шанс да се концентрирам.

За това (в зависимост каква работа трябва да върша) си пускам или някое лежерно джазче (в случай, че е нещо, което може да се проточи) или някое зареждащо с енергия парче като тези на Prodigy, Chemical brothers и т.н. Много ме нахъсват за динамична работа :cheers:

И при мен е така! Затова докато уча си пускам филмова музика, че иначе се разсейвам, пея си http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Редактирано от Leslie_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми моя въздух, почти е разреден с музика ... Пристрастна съм и да ми пречи няма да си призная.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи... Ако е някоя енергична - да, но предпочитам да легна, да се отпусна, да пусна някоя бавна песен и да се насладя на момента.

Редактирано от Assassin95 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зависи - за каква -музика- става на въпрос .....

по-скоро какво работиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от естеството на работата, която извършвам. Ако трябва да реша сложна задача или проблем - тогава не слушам музика. Ако работата е свързана с повече напрягане на мускули отколкото на сиви клетки - тогава музиката е повече от добре дошла.

P.S Късно е вече, но утре трябва да пусна една...

Редактирано от proletsearch (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Музиката е широко понятие, както и работата... Когато режа или шия - инструменталите ми вършат чудесна работа. Има ли глас - тоест песен ли е - не става.Разсейвам се. Когато преглеждам, или мисля ми трябва тишина.Иначе не става. Когато въртя чука или работя нещо друго - всякаква музика е добре дошла.Предпочитам някоя радиостанция, защото тогава музиката не зависи от моето желание, и работа ми върви неусетно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

или мисля

УАУ не очаквах такова нещо от теб Другарю :)

когато ме връхлети такова нещо, нито чувам нито виждам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се присетя за някоя песен имам навика да си я тананикам или припявам. Тогава идва момента в офиса да се пусне плеъра - та да ме заглуши. Да знаете, музиката много помага... на околните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... и все пак зависи кой я поръчва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във всякакво отношение ми помага разтоварва надъхва отпочивам просто обожавам ЗВУКА :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отпускам се в компанията на любимата песен и работата върви като по вода  :):speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушането на музика ми помага, тъй като е полезно и приятно. Съшо така времето минава по-бързо. :headphones:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нормално да има хора който им помага и такива дето им прачи готино ще бъде към темата ако се добави и анкета тъкмо ще има процент от харесващи и който не харесват е и за това света съществува що е различен :headphones:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз на музика спя, ям, спира се само когато се гледа филм в къщи, в колата вече не си свалям и панела когато излизат от нея, на лаптопа имам повече музика отколкото документи за работата... ако можех да си инпланирам в мозъка една флашка и постоянно да слушам музика, щях да го направя ^^ а работя в бнт и няма как да си слушам когато искам музика, работя с много колеги, ходиме по разни събития и общо взето само когато ме оставят на мира слушам музика от gsm-a със шлушалки, а дали ми помага си нямам идея.

Редактирано от ╭∩╮ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...