Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

princess_lili

Има ли русалки, еднорози, дракони, феи, самодиви

Препоръчан отговор

Получаваме каквото заслужаваме. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Получаваме каквото заслужаваме. :rolleyes:

...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има дракони :)

Изгледах доста клипчета на заснети русалки и всичките за мен са фалшиви. На това клипче попаднах онзи ден и ми изглежда 98% истинско. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Изгледах доста клипчета на заснети русалки и всичките за мен са фалшиви. На това клипче попаднах онзи ден и ми изглежда 98% истинско. 

Това е русал, а не русалка, тъй като е от мъжки пол. Ето тук темата се обсъжда подробно при Карбовски.

Редактирано от scepsis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето е 100% фалшиво. Това клипче мисля че беше на Енимъл планет, и самите те си бяха признали, че е компютърно генериран този образ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето е 100% фалшиво. Това клипче мисля че беше на Енимъл планет, и самите те си бяха признали, че е компютърно генериран този образ.

Точно това обяснява Карбовски, ако човек има време и търпение да изгледа докрай разговора му с двамата "капацитети" по етерните, ефирните, енергийните и другите такива форми на живот. Клипът е 100% фалшив и е направен с цел Енимъл планет да си вдигне рейтинга. Впоследствие си признаха всичко.

Редактирано от scepsis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От толкова фантастични същества изброени, никой не се сети да спомене нашите родни "депутати". Те са толкова вълшебни и неподвластни на физични или други закони, че дори и куршум трудно ги лови:

Публикувано изображение

Редактирано от Phoenix.bg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но тук се говори за феи, дракони, еднорози и русалки, а депутатите са гноми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като дръпна 3-4 водки, знаете ли, какви русалки, дракони и еднорози виждам по кръчмите  :D  има как да няма...

Редактирано от exwol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но тук се говори за феи, дракони, еднорози и русалки, а депутатите са гноми.

Възразявам. Гномовете са малки, грозновати, но симпатични създания като някой от тях могат дори да са полезни (домашните и градинските). Депутатите повече го докарват на тъпи и кръвожадни тролове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възразявам. Гномовете са малки, грозновати, но симпатични създания като някой от тях могат дори да са полезни (домашните и градинските). Депутатите повече го докарват на тъпи и кръвожадни тролове.

Приема се, приема се поправката.Справедлива забележка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това обяснява Карбовски, ако човек има време и търпение да изгледа докрай разговора му с двамата "капацитети" по етерните, ефирните, енергийните и другите такива форми на живот. Клипът е 100% фалшив и е направен с цел Енимъл планет да си вдигне рейтинга. Впоследствие си признаха всичко.

Показвт ти нещо и след това ти казват ,че това е лъжа. Целта е да ни объркат и да не знаем в какво да вярваме. Това е най-добрия начин за да се скрие една истина. Видеото може наистина да е монатж, но това не означава че русалки не съществуват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Показвт ти нещо и след това ти казват ,че това е лъжа. Целта е да ни объркат и да не знаем в какво да вярваме. Това е най-добрия начин за да се скрие една истина. Видеото може наистина да е монатж, но това не означава че русалки не съществуват.

Aз не казвам, че няма русалки. Има, защото излизам с една такава. ;) Целта в случая не е прикриване на истината, а просто реклама. Инак, съм съгласен с теб, че това е един от начините да се манипулира аудиторията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мислите съществуват ли самодиви и имате ли близка среща с тях, споделете всичко, което ви вълнува.  :rolleyes:

Редактирано от ST305 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тази тема има място и за твоя въпрос, да не разводняваме секцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой виждал ли е странни неща в небето нощем и съществуват ли извънземни? Споделете!

Редактирано от ST305 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой виждал ли е странни неща в небето нощем и съществуват ли извънземни?

2. Да 1. Не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой виждал ли е странни неща в небето нощем и съществуват ли извънземни?

През последните 20 години имам 10 000 часа на около 11 километра над Земята. Има радиация, леко изкривяне на земната повърхност над хоризонта, обалачни структури (по-страшно от драконите) и естествено метеорни потоци. Няма русалки, еднорози, дракони и други. Няма извънземни. Освен във въображението на всички, които се радват на Голдуин, Фокс и прочее автори на тъпите американски филмови измишльотини.

Страните неща имат обяснение. Например метеорологичните балони от ХМС, пускането на прожектори за военните летища (разбира се) вечер, хартиените китайски хвъчила и пр.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а как ще обясните отвличането на хора посред нощ по (действителен случай) от извънземни видове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а как ще обясните отвличането на хора посред нощ по (действителен случай) от извънземни видове?

къде и кога е станало това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай Дискавъри и филми дори и в мрежата има сам прецени! :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идете в коя да е кръчма, малко преди да затвори и ще видите живи караконджоли :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли начин да се промени цветовата схема на броката, който пръцкат феичките?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...