Премини към съдържанието
vennera

Как се работи с Ad-aware 1.06?

Препоръчан отговор

интересуваме мнението ви коя комбнация от антивирус, анти спай , файруол и попъп блокър би вървяла най бързо на моя компютър и би ми осигурила най добра защита. питам щото до скоро бях с нод и с файруол на уиндоуса само ама тука ми казаха да си сменя нода с битдефендър и xsoft spy и spy hunter и enigma pop up stop ама май ми идва малко в повечко

имам

амд 2300 и 196 рам/256 ама нали видето ми тегли от общия/

Здравейте! Изтеглих анти спай - Ad-aware 1.06, веднага след инсталирането "хвана" 113 cookie.

Въпроса ми е програмата сама ли ги чисти или трябва да го правя аз, никога не съм работила с тази програма. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като завърши сканирането ще видиш резултата:

scan_complete.jpg

Натискаш бутона NEXT (долу вдясно)

scan_results.jpg

С десен бутон на мишката върху обекта избери Select all objects

select_all.jpg

После пак избираш NEXT и като те попита да изтрие ли избраните обекти - потвърждаваш с OK

remove_items.jpg

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря! Направих всичко, както беше описано, но всеки път като натисна NEXT започва всичко отначало-това моите файлове ли са-понеже излизат 101000 файла( Objects Scanned 101000)

Само това с кръгчето ли трябва да се изтрие? Трябва ли да трия папката с MRU list ( 20 objects total)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвай форума,където има цяла тема как се работи с програмата!Там е за по-новата версия,но основните неща се отнасят и за тази!Може да си свалиш и версия 2007-free!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте! Изтеглих анти спай - Ad-aware 1.06, веднага след инсталирането "хвана" 113 cookie.

Въпроса ми е програмата сама ли ги чисти или трябва да го правя аз, никога не съм работила с тази програма. Благодаря.

Има превод на БГ.Ако те интересува тук ще намериш.

Редактирано от mihtar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има превод на БГ.Ако те интересува тук ще намериш.

Може би не разбирам достатъчно, но за съжаление не намерих превода на Бг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може би не разбирам достатъчно, но за съжаление не намерих превода на Бг

Заповядай! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не знаm-аз ли съм тъпа, но нищо не мога да направя.Все пак благодаря :eek:

Сваляш си файла, разархивираш го в C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Lang стартираш програмата и избираш Български.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сваляш си файла, разархивираш го в C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Lang стартираш програмата и избираш Български.

Наистина много ти благодаря, след малко ще опитам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Наистина много ти благодаря, след малко ще опитам.

Много благодаря-вече всичко е наред :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване