Премини към съдържанието
bojidaroff

Може ли малко помощ за GeForce4 MX 440 AGP8X ?

Препоръчан отговор

Здравейте laugh.gif От скоро преглеждам форумите на Калдата.. и доста ми харесаха :) Дойде момента и аз да ви попитам нещичко. Значи имам проблем със мойта видео карта! Проблеми ми е следния... ммм как да го кажа =) Значи когато пусна игра (примерно Counter Strike) немога да я играя на режим "OpenGL" а само на "3d" - което качеството не е много добро! При другите игри го има същия проблем, само че там е малко по-различно! Игрите се "бъгват" виждат се отделни картинки /това се повтаря няколко пъти 10/15/20/ след което монитора се off-ва сам :clap: Проблема предполагам че е при драйверите! Прегледах из nvidia.com ...изтеглих всичко което беше за GeForce 4, но без ефект! Ако някой има подобен проблем, или знаете решението - нека пише ;)

Поздрави, Митко =)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На пръв поглед ми се струва, че ти липсват библиотеките на OpenGL. От кога ти е операционната система, каква е, имал ли си вируси?

A последните драйвъри за твоята видеокарта са: http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_93.71_2.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми ... системата ми е =)

2.53Ghz Celeron

512Mb DDR

ASRock 775i65pe

Вируси съм имал, но и бързо премахвал :clap: Не вярвам да е от вируси, защото през 2 месеца си правя формат! А отначало като купих видеото (предиии година/година и половина) ги нямаше тези проблеми, но послед след поредния формат.. Нещо му стана sad.gif Сега ще погледна тези драйвери които ми каза =)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква операционна система ползваш? Тези драйвъри са за WindowsXP.

Преди да ги инсталираш, препоръчително е да се деинсталират старите, да се почистят регистрите и да се рестартира системата!

А за вирусите питах, защото някой от антивирусните пакети имат навика ако не могат да зачистят даден вирус, да изтриват файла носител, и може да са изтрити важни библиотеки на OpenGL!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аххх.. Извинете ме, все още спа :clap: ОС ми е XP! Пробвах тези драйвери които ми каза... пробвах и една игрица - пак на камък... sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някакви други идеи!? Че все още немога да си разреша проблема sad.gif

Дай 100 лева за нова видео карта. Това все пак е MX 440 - това не е видео карта за мен. С GeForse 3 ще имаш по-малко проблеми. Eто ти два варианта за смяна:

RADEON 9550 256MB PowerColor AGP8x, TV Out

GF FX6200, 256MB Chaintech SA62AT2 AGP8x, TV Out

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване