Премини към съдържанието
dragozow

Wubi - безопасно инсталиране на Linux от Windows

Препоръчан отговор

вече всичко е ок

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Пробвах Уби и много ми хареса,но защо като вляза в Убунту не мога да пиша команди?В смисъл пиша код след което ми иска парола и до тук.Нищто не мога да напиша не става.Имам голямо желание да работя с Убунту или Кубунту,но бих искала преди да се реша да инсталирам на харда да ги разу4а първо с Уби.Много моля ако някои иска да помогне.Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С админската парола не става ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С админската парола не става ли? С нищто не става защото не мога да въведа никакви символи,цифри...Да не би да е от клавиатурата?Само не ми се смейте...

Редактирано от lozi74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен си работи много добре. Инсталирах го и го стартирах без никакви проблеми. Само че ми е проблем инсталирането на драйвери. Ако някой знае някой сайт за драйвери за Linux нека да каже. ПС: Аз пробвах с драйвери от сайта на nVidia ама нестана нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се надявам в новата версия на програмата да има подръжка на повече Линукс дистрибуции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форматира ли Лок. Дискове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форматира ли Лок. Дискове?

Не, инсталацията е безопасна за дяловете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да си настроя интернета (Пиша от windows) На кабелен нет съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А к'во прайм, при положение, че щайгата ми има 223мб рам а инсталатора иска 256? :inlove1::lol6:

Edit: Инсталирах го успешно, ама не мога да настроя интернета и визуалните ефекти заради които го инсталирах ги няма.. Публикувано изображение

Редактирано от anonim (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне да инсталирам линукс на virtualPC пробвах всякакви варианти,но стига до зареждането на някакви букви и не става?Записах файла ubuntu-9.04-desktop-i386.iso на буут диск,но пак не става инсталирах на виртуалната машина и "wibi.exe" ,което зае 5 gb.от диска ,но нищо не става?Помагаите... Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне да инсталирам линукс на virtualPC пробвах всякакви варианти,но стига до зареждането на някакви букви и не става?Записах файла ubuntu-9.04-desktop-i386.iso на буут диск,но пак не става инсталирах на виртуалната машина и "wibi.exe" ,което зае 5 gb.от диска ,но нищо не става?Помагаите... Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Никой ли не знае как се инсталира ubuntu на virtual PC?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми дадете инсталацията за ubuntu 8.04

http://releases.ubuntu.com/8.04/ Редактирано от Melmak ® (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми дадете инсталацията за ubuntu 8.04

Не ти трябва толкова стара версия, изтегли си най-новата

Никой ли не знае как се инсталира ubuntu на virtual PC?

така както се инсталира всяка ОС под виртуална машина, от ИСО образ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с Vmware,аз тия дни съм си играл поне с 6-7 операционни системи под него.Там също е безопасно,просто делваш папката която си отделил за дадена ОС.

Може ли някой да ми даде тази програмка Vmware Защото немога да я намеря в гоогле тази дето се сменя OC Редактирано от tunderZ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми даде тази програмка Vmware Защото немога да я намеря в гоогле тази дето се сменя OC

Заповядай http://www.vmware.com/ , но е платена, ако търсиш лекарство няма да намериш в този форум!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя трябва да изтегля зада си сменя OC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете ме за може би глупавия въпрос. Мога ли да инсталирам Ubuntu на друг дял освен на този на който е ОС (в случая Windows)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете ме за може би глупавия въпрос. Мога ли да инсталирам Ubuntu на друг дял освен на този на който е ОС (в случая Windows)?

Можеш, и даже е препоръчително. Ако имаш повече от един харддиск, по-добре инсталирай на различен от този, където ти е Windows-a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с wubi, той се състои в това, че не мога да инсталирам линукс и не мога да разбера от какво е дали от това, че съм с SP 1 или защото има нова версия на Линукс, моля за инфо. Wubi и iso. са в една папка, въпреки това тръгва да тегли и то 64 битова версия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Значи, трябва ми инсталатор Wubi, който поддържа 10.04.2 версиите... При 10.10 версията става с Wubi, но след рестарт Kubuntu не иска да стартира. Със 10.04.1 нямах проблем по тоя начин, но мисля че откакто излезе 10.04.2 версията оттогава има проблеми. Edit: намерих си инсталатор

Редактирано от Burkoff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване