Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Интересува ме дали някой е ходим на 10 дневен курс по английски език при Ина Лозанова, чрез метода сугостология? А дали наистина е добър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МОЛЯ? колко дневен курс? За 10 дни на какво ще се научиш? На нищо... По 12 часа на ден да караш курс - пак не става... Ще се претовариш на 2-рия час после нищо няма да приемаш... Просто така е устроен мозъка - иска почивка... Вярно че английския е суперлесен език, ама за 10 дена няма нищо да научиш... Не знам доколко е добра г-жа Лозанова, но и медиум да е не може за 10 дена да се научи език... Поне това е моето мнение... Учил съм немски език (не английски, него го научих от cartoon network когато бях на 15) и просто не виждам как ще стане научаването на каквото и да било за 10 дена...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересува ме дали някой е ходил на 10 дневен курс по английски език при Ина Лозанова, чрез метода сугостология? А дали наистина е добър?

Здрасти! Благодаря за коментара ти, но аз питам за нещо определено. Аз също съм изучила английския език, но много ми говорят за този курс и ми стана интересно дали наистина е ефективен, защото е по някаква страна система-на проф.Лозанов-Сугестология и Десугестология. И там изобщо не те натоварвали и т.н. Затова ме интересува някой дали е ходил там и какво му е мнението! :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eй, тоя метод го имаше още преди 1989 година и в центъра на София в една от пресечките на дондукав имаше една къща която беше цял институт по въпросния метод. Тогава това беше резервирано само за кандидати от предприятия пращащи работници в чужбина. Но беше по-дълго от 10 дена със сигурност. Всъщност единствената ти полза ще е назубрянето на повечко думи по-неусетно, но после ако не практикуваш наученото ще се изпари на бързо. Според мене не си харчи парите. Намери си някой да си говорите всеки ден по час два, да речеме по Интернет (щото е без пари). Най-добре е на този някой да му е роден език английския.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eй, тоя метод го имаше още преди 1989 година и в центъра на София в една от пресечките на дондукав имаше една къща която беше цял институт по въпросния метод. Тогава това беше резервирано само за кандидати от предприятия пращащи работници в чужбина. Но беше по-дълго от 10 дена със сигурност. Всъщност единствената ти полза ще е назубрянето на повечко думи по-неусетно, но после ако не практикуваш наученото ще се изпари на бързо. Според мене не си харчи парите.

Намери си някой да си говорите всеки ден по час два, да речеме по Интернет (щото е без пари). Най-добре е на този някой да му е роден език английския.

Благодаря ти за отговора! За това ми е интересен този курс, защото явно по някакъв начин за 10 дена те карат да назубкаш думички по лесно! Много ми се иска да го изкарам, но ми се ще повече мнения да събера по този въпрос! :-) Дали си заслужава да дадеш пари за това?! Редактирано от JiК (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Моля да ми кажете мнението си или да ми дадете препоръки за програми в интернет или учебници за начинаещи, изучаващи английски език. Ще ви бъда благодарна, ако имате телефони на издателство, където мога да попитам за цени и налични учебни помагала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не лоша система - Relaxa

Да, чевала съм за тази програма, даже успях да я намеря. Освен нея, за друга сещате ли се?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля помогнете ми с тези упражнения: 1.Complete the following sentences using the correct form of the word in brackets a)The police said the were (responsible) parents for leaving their young children alone in the house b)I felt that he was wrong so I had to (agree) with him c)I think he should have explained the situation more (tactful) 2.Compolete with antonyms a)I only drink dry wine. I hate ……. wine b)Our exam was really hard but the other class had an … one c)He’s quite dull, but she’s very… d)It’s so light outside, but it’s very …. In the house e)You carry this bag it’s quite light I’ll take the … one 3.Write the question tag a)You can cook… b)You’ve got CD player … c)Mary is very e lever … d)The film wasn’t very good … e)I sighed all my letters … f)You write letters every day … 4.Choose the correct verbs a)My father … to mend my bike 1-promised 2-couldn’t 3-need b)She … her son to fern down his music 1-want 2-asked 3-made c)I… working for the bank 20 jears ago 1-started 2-stop 3-decided d)I… going on long walks 1-refuse 2-can’t stand 3-loved 5.Compolete with the correct word: news, suppose, well, see, dreaming, hope a)I can’t believe I won. I think I’ve… b)You’ll never learn English. You haven’t got a… c)Can I go the party tomorrow Mum? We’ll… d)Can I borrow your car, Dad? That’s alright, I… e)You passed the exam! …..Done

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля помогнете ми с тези упражнения:

1.Complete the following sentences using the correct form of the word in brackets

a)The police said the were irresponsible parents for leaving their young children alone in the house

b)I felt that he was wrong so I had to disagree with him

c)I think he should have explained the situation more tactfully

2.Complete with antonyms

a)I only drink dry wine. I hate sweet wine

b)Our exam was really hard but the other class had an easy one

c)He’s quite dull, but she’s very bright

d)It’s so light outside, but it’s very dark in the house

e)You carry this bag it’s quite light I’ll take the heavy one

3.Write the question tag

a)You can cook, can't you?

b)You’ve got CD player, haven't you?

c)Mary is very e lever , isn't she?

d)The film wasn’t very good, was it?

e)I singed all my letters, didn't I?

f)You write letters every day, don't you?

4.Choose the correct verbs

a)My father … to mend my bike

1-promised 2-couldn’t 3-need

b)She … her son to fern down his music

1-want 2-asked 3-made

c)I… working for the bank 20 jears ago

1-started 2-stop 3-decided

d)I… going on long walks

1-refuse 2-can’t stand 3-loved

5.Compolete with the correct word: news, suppose, well, see, dreaming, hope

a)I can’t believe I won. I think I’ve dreamed/been dreaming

b)You’ll never learn English. You haven’t got a hope

c)Can I go the party tomorrow Mum? We’ll see

d)Can I borrow your car, Dad? That’s alright, I suppose

e)You passed the exam! Well done

Поработи върху писмения си английски - допуснати са не малко грешки. Погледни 3 - е) I sighed all my letters… Правилният глагол е 'signed'.

Не си правиш добра услуга, преписвайки домашната си работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама много сложно това домашно бе, нищо не разбрах къде какво и как трябва да се направи. Преди 3 години трябваше да помагам на френски с едни домашни и за по-лесно накарах жена ми да го претупа набързо отговора по и-мейла. На нея френският й е роден език. И тя се чуди и се пули какъв е тоя френски дето се учи във френските гимназии в бг. Той няма нищо общо с френския език който го говорят франкофоните в Европа. Та и с английския (от българските учебници) май е горе долу същата работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз отидох :yanim: ... Добре, че си загубих само 10 дни... Методът на Лозанов не присъства нито в преподаването, нито в нескопосаните учебници...Доколкото разбирам от форумите наоколо, Лозанова дори не е обучена от дядо си, а за останалите преподаватели сугестологията е само романтична мечта... Истинска полза евентуално може да има човек, знаещ английски на едно средно ниво, решил да поприказва за да изплуват пасивните му знания, които той вече така или иначе има. А школата, по скоро институтът, близо до Дондуков все пак е била на бащата на метода...

Публикувано изображение ВЛОЖЕТЕ ПРАВИЛНО ФИНАНСОВИТЕ СИ НАЛИЧНОСТИ И СЕ ЗАПИШЕТЕ НА СТАБИЛЕН ЕЗИКОВ КУРС! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Търся тестове за 4-ти клас по Английски език. За предпочитане да са онлайн.

Предварително благодаря! :wors:

Редактирано от SentLorlpMan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бадабум! Не са точно за четвърти клас, ама има по-ниските нива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да даде предложения къде в Русе мога да се подготвя за тея два изпити ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр колеги Уча първи курс ИИТ информатика и информациони технологии но съм малко скаран с английския и имам за курсова задача да напиша с 3-4 изречения някакво просто сравнение между гсм или компютри на английски. Ако имате нещо под рака моле копнете го или ако сте по добре с английският драснете два реда. Проблема е че се пробвах сам но не знам как съм се представил и ето я моитта творба която маи е за боклука: This telefon is good chois, becouse is have veri functional,and goood protekt from dust, dampness and stroke.This telefon is e suitable for worker in building and This telefon oneself connect veri fast with internet. И така това е моят текс но си мисля че не е свързан много ако окажете малко помош ще съм ви много благодарен.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

This cell phone is a good choise, because it has a lot of functions,and good protection from dust, dampness and stroke.This phone is suitable for workers on the building site.

This phone connects very fast with internet,it has a long standing battery.

И така това е моят текст но си мисля че не е свързан много ако окажете малко помощ ще съм ви много благодарен.:P

Така как е Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.learnenglish.org.uk Трябва да се направи във формата на линк а не да се опитвам да запомням или копирам написаната от вас страница. :nono:

car, ако не можеш да запомниш името на един сайт, как очакваш да научиш английски от Интернет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за помощ-трябват ми примерни тестове за изпита по англ.език след 8 клас за профилираните паралелки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То си е съвсем нормален тест... не правите ли в клас такива? А и във всеки учебник си има тестове, принципно на края на всеки раздел. Правиш ли си тях добре, значи и изпита ще го минеш ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тестове по английски език на Чавдар Здравчев.Издателството е Летера, а книжката е една кафява. Вътре са 25 примерни теста с диктовки, четене с разбиране, трансформации, граматика и теми за есета. На мен ми бяха от голяма полза за изпита и на теб ще ти бъдат полезни :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте някой може ли да ми каже от каде мога да намеря отговорите на днескашния изпит по английски език за профилиран 8-ми клас? Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Моля ви кажете от къде мога да видя теста и отговорите! Публикувано изображение

http://rio-sofia-grad.com/

Кликвате върху Горещи новини и в първата гореща новина в новата страница са отговорите - ако някой помни какво е отбелязал

е то никъе Горещи новини... ?!

Редактирано от AciDBurn
2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница или само с главни букви, се изтриват без предупреждение. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, някой може ли да ми каже от къде мога да намеря отговорите на днескашния изпит по английски език за 8ми клас - професионалните гимназиите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.