Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Subaru Impreza


Препоръчан отговор

Компанията Fuji Heavy Industries, владееща търговската марка Subaru, започна продажбата на обновлената версия на модела Impreza. С нов дизайн по - голяма мощност на мотора WRX SТi дори с повече от 280 к.с.

За сега новата машина ще се продава в Япония, но скоро ще се появи и на Европеиският пазар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любимият ми рали автомобил.А снимчица да ти се намира? :yanim:

<{POST_SNAPBACK}>

Имам няколко мога да ви ги пратя немога да качвам снимки тук..

даите ми е - mail.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Subaru Impreza 1.6 е най-масовия автомобил в Израел със скромна цена от 23 000 US $.Жесток съперник в този клас е друг автомобил рожба на Изгряващото слънце в лицето на mazda 323 Lantis с цена 600 US $ kъм цената на Impreza-та.Често явление е Impreza до брега на морето по пустите плажове на Израел.На мечтата на средностатистическото българско семейство golf 3, 4 или 5 се гледа като неоправдана покупка.Там цената е много, ама много нагоре. icon1.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Subaru Impreza 1.6 е най-масовия автомобил в Израел със скромна цена от 23 000 US $.Жесток съперник в този клас е друг автомобил рожба на Изгряващото слънце в лицето на mazda 323 Lantis с цена 600 US $ kъм цената на Impreza-та.Често явление е Impreza до брега на морето по пустите плажове на Израел.На мечтата на средностатистическото българско семейство golf 3, 4 или 5 се гледа като неоправдана покупка.Там цената е много, ама много нагоре. icon1.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Предпочитам да дам тези пари за Subaru или Mazda откомлото пари за GOLF

поне знам, че те не се трошат така както Golfa. Но всеки си има собствено мнение по въпроса. ТОВА Е МОЕТО МНЕНИЕ. не го налагам

Редактирано от diverssant (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...